Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wielka akcja poboru krwi z SHDK Górnik. I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi!

Wielka akcja poboru krwi z SHDK Górnik. I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi!
 

Po raz kolejny Klub SHDK RP Górnik zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się w najbliższy wtorek tj, 1 czerwca br. w Hostelu Barbórka. Podobnie jak w edycjach poprzednich organizatorzy przewidzieli losowanie nagród i upominków wśród wszystkich uczestników akcji.

"Wasza krew jest teraz bardzo ważna" - brzmi hasło przewodnie zbliżającego się poboru krwi. To prawda, zapasy krwi w RCKiK w Kaliszu są na alarmowo niskim poziomie, najniższym wśród tego typu jednostek w całym kraju. Gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji i oddawania tego najcenniejszego leku jakim jest krew.

reklama

Krwiodawcą może zostać każda osoba, w wieku od 18 do 60 lat. Do oddania tego bezcennego płynu chętne osoby proszone są o przybycie do Hostelu Barbórka (ul Legionów Polskich 9) 1 czerwca w godzinach od 8.00 do 11.00. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty i zjeść wcześniej lekki posiłek. Pamiętajmy także że oddanie krwi to poważna sprawa więc na 24 godziny przed tą czynnością nie należy spożywać alkoholu. 

Organizatorem poboru jest Klub SHDK RP Górnik przy KWB Adamów S.A. w Turku a wspierają go Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, Powiat Turecki oraz firmy Hostel Barbórka, Direkt Outlet, Unicorn oraz Zina. Zapraszamy!

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Wielka akcja poboru krwi z SHDK Górnik. I Ty zostań Honorowym Dawcą Krwi!

Podobne artykuły

Turkowianie oddali niemal 12 litrów krwi....

Turkowianie oddali niemal 12 litrów krwi. Kolejna...

4 sierp.
Potrzebna krew grup minusowych. Najbliższa...

Potrzebna krew grup minusowych. Najbliższa zbiórka...

3 sierp.
Piątek w Klubie HDK Górnik - pobór krwi i...

Piątek w Klubie HDK Górnik - pobór krwi i wybory...

26 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama