piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Narkotesty pomogą policjantom w pracy

Narkotesty pomogą policjantom w pracy
 

W ramach wspierania działań Komendy Powiatowej Policji w Turku, Burmistrz Turku Romuald Antosik razem z przewodniczącą Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Elżbietą Piąstką, przekazali komendantowi Michałowi Grzelakowi kolejne narkotesty.

Miasto Turek od kilku lat w ramach programu przeciwdziałania narkomanii, kupuje narkotesty i przekazuje je funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Turku. Policjanci bowiem coraz częściej mają do czynienia z osobami, które np. kierują samochodem będąc pod wpływem środków odurzających.

reklama

To pula 34 profesjonalnych narkotestów ślinowych DrugMulti 7CC, jakie zakupiono i przekazano na wyposażenie policjantów. Testery powalają na szybką detekcję najczęściej występujących narkotyków, dlatego wielokrotnie już przydały się policjantom w pracy.

 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Policyjna akcja NURD w powiecie tureckim....

Policyjna akcja NURD w powiecie tureckim. Wykazano...

z wczoraj
Listy do redakcji: Poseł Bartosik powinien...

Listy do redakcji: Poseł Bartosik powinien...

27 wrz.
Wszystko wskazuje na to że bloki komunalne...

Wszystko wskazuje na to że bloki komunalne jednak...

22 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama