sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

21°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Narkotesty pomogą policjantom w pracy

Narkotesty pomogą policjantom w pracy
 

W ramach wspierania działań Komendy Powiatowej Policji w Turku, Burmistrz Turku Romuald Antosik razem z przewodniczącą Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Elżbietą Piąstką, przekazali komendantowi Michałowi Grzelakowi kolejne narkotesty.

Miasto Turek od kilku lat w ramach programu przeciwdziałania narkomanii, kupuje narkotesty i przekazuje je funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Turku. Policjanci bowiem coraz częściej mają do czynienia z osobami, które np. kierują samochodem będąc pod wpływem środków odurzających.

reklama

To pula 34 profesjonalnych narkotestów ślinowych DrugMulti 7CC, jakie zakupiono i przekazano na wyposażenie policjantów. Testery powalają na szybką detekcję najczęściej występujących narkotyków, dlatego wielokrotnie już przydały się policjantom w pracy.

 

Podobne artykuły

"Bezpieczna woda" wspólna akcja profilaktyczna...

22 lip.
Policjanci z Turku wśród odznaczonych odznaką...

Policjanci z Turku wśród odznaczonych odznaką...

21 lip.
Kierowca ciężarówki jechał z 3,7 promila...

Kierowca ciężarówki jechał z 3,7 promila alkoholu we...

19 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama