wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.

Od dziś zmiana organizacji ruchu na ulicy Kaliskiej.
 

Od 10 czerwca 2021 roku mieszkańcy miasta a w głównej mierze kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym w okolicach ulic Młodych i Kaliskiej.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w związku z budową sieci cieplnej w dniach od 10 czerwca nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym na ulicy Kaliskiej na wysokości wjazdu na osiedle Młodych i budowanego osiedla bloków Nowy Turek.

reklama

W pierwszym etapie planowane prace w obrębie jezdni będą odbywać się m.in. w godzinach nocnych tak aby ich uciążliwość i czas robót były jak najmniej odczuwalne dla mieszkańców i kierowców. Pierwszy etap prac na jezdni potrwa około tydzień.

W drugim etapie wyłączony z użytkowania zostanie chodnik przy nowopowstającym osiedlu bloków Nowy Turek. Ten etap planowanowanych robót ziemnych może potrwać około miesiąca. Jak informuje PGKiM należy w tym rejonie zwrócić szczególną uwagę na zmianę organizacji ruchu.

Podobne artykuły

Powraca sprawa śmiertelnego potrącenia z 2011...

Powraca sprawa śmiertelnego potrącenia z 2011 roku....

11 czerw.
Nowa roślinność na ul Kaliskiej. Potężne donice...

Nowa roślinność na ul Kaliskiej. Potężne donice z...

09-09-2020
Śmieci na nowo wyremontowanej Kaliskiej....

Śmieci na nowo wyremontowanej Kaliskiej. Mieszkańcy...

18-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama