wtorek 22 czerwca 2021

Pauliny, Sabiny, Tomasza

26°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

200 nowych miejsc pracy. AJ Group inwesytuje w zakład produkcyjny w powiecie tureckim.

200 nowych miejsc pracy. AJ Group inwesytuje w zakład produkcyjny w powiecie tureckim. - fot. AJ Group na FB
fot. AJ Group na FB 

To już przesądzone: w drugiej połowie roku rozpocznie się budowa nowego zakładu w powiecie tureckim. Dzięki inwestycji powstanie 200 miejsc pracy.

AJ Group jest jednym z wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych w regionie konińskim. Zatrudnia ponad 250 osób w dwóch zakładach: w Modle Kolonii koło Konina oraz w Turku. Od kilku lat firma notuje dynamiczny rozwój, co wymogło konieczność budowy nowego zakładu pracy.

reklama

- Aktualnie rozmawiamy z samorządami na temat docelowej lokalizacji. Rozważamy tereny inwestycyjne w kilku gminach powiatu tureckiego. Budowę chcemy rozpocząć jeszcze jesienią tego roku. – mówi Aleksander Grzelewski, prezes AJ Group Sp. z o.o.

W nowym miejscu powstanie hala o powierzchni około 2000 m. kw., z częścią produkcyjną i magazynową. Docelowo zatrudnienie znajdzie tam 200 osób, w tym część z istniejącego już zakładu na terenie Turku.

AJ Group jest firmą z polskim kapitałem i należy do ścisłej światowej czołówki producentów najwyższej jakości specjalistycznej odzieży wodoochronnej, tworzonej dla najbardziej wymagających użytkowników.

reklama

źródło: AJ Group

Podobne artykuły

 Będzie nowa nawierzchnia na drodze w Gąsinie

Będzie nowa nawierzchnia na drodze w Gąsinie

8 czerw.
Gmina Malanów pozyskała pieniądze z Urzędu...

Gmina Malanów pozyskała pieniądze z Urzędu...

1 czerw.
Kolejne umowy podpisane. W Tuliszkowie będą...

Kolejne umowy podpisane. W Tuliszkowie będą nowe drogi.

18 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama