sobota 24 lipca 2021

Kingi, Krystyna, Michaliny

21°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Uwaga właściciele i zarządcy prywatnych nieruchomości

Uwaga właściciele i zarządcy prywatnych nieruchomości
 

Urząd Miejski w Turku informuje zarządców i właścicieli nieruchomości nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego (prywatnych, spółdzielczych itp.), położonych na terenie Turku, o zbliżającym się terminie przekazania Gminie Miejskiej Turek informacji dotyczących czynszów najmu lokali mieszkalnych.

Wspomniana informacja wymagana jesy na podstawie art. 186a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r., o gospodarce nieruchomościami z późn. zm. i art. 4a ust. 1 ustawy z dnia 21 czerwca 2001r., o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego z późn. zm.

reklama

Terminy przekazywania i wzory dokumentów określone zostały w załączniku nr 1 do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 27 grudnia 2007r. (Dz. U. Nr 250, poz. 1873 z 2007r.), w sprawie określenia danych dotyczących czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego, położonych na obszarze gminy lub jego części.

Dane dotyczące czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego, należy składać:
-za I półrocze 2021 r., w terminie do 31 lipca 2021r.,
-za II półrocze 2021 r., w terminie do 31 stycznia 2022r.,
w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Turku lub za pośrednictwem poczty na adres Urzędu Miejskiego w Turku, ul. Kaliska 59, 62-700 Turek.

Na stronach UM Turek znajduje się druk do pobrania dotyczący czynszów najmu lokali mieszkalnych nienależących do publicznego zasobu mieszkaniowego.

reklama

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Masz długi za lokal komunalny? Możesz go...

Masz długi za lokal komunalny? Możesz go spłacić pracą

8 czerw.
Rajd pieszy z okazji 680-lecia Miasta Turek.

Rajd pieszy z okazji 680-lecia Miasta Turek.

7 czerw.
Miejska fontanna nieczynna mimo braku zakazu

Miejska fontanna nieczynna mimo braku zakazu

6 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama