piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Książki z biblioteki z dostawą do domu

Książki z biblioteki z dostawą do domu
 

Miejska Biblioteka w Turku oferuje usługę „Książka na telefon”, która skierowana jest do osób chorych, starszych i niepełnosprawnych, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć do biblioteki. Wybrane książki pod wskazany adres, na terenie miasta Turek, dostarczać będą pracownicy biblioteki.

Z dostawy i odbioru książek, bezpłatnie, skorzystać mogą czytelnicy posiadający kartę biblioteczną. Istnieje także możliwość zapisania się do Biblioteki przez osobę niewychodzącą z domu. Książki można zamawiać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 632785134 w.13 lub internetowy, poprzez katalog biblioteki znajdujący się na stronie instytucji (www.biblioteka.turek.pl) W takim wypadku należy zgłosić telefonicznie potrzebę dostarczania wybranych publikacji. O pomoc w wyborze odpowiedniej lektury poprosić można także bibliotekarzy.

reklama

Czytelnik korzystający z usługi „Książka na telefon” jednorazowo może wypożyczyć 5 książek na okres 30 dni. Do dyspozycji czytelników są zbiory biblioteki, której katalog on-line przeszukiwać można na stronie www.biblioteka.turek.pl (lokalizacja Wypożyczalnia dla Dorosłych)

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem pod adresem: http://biblioteka.turek.pl/skorzystaj-z-uslugi-ksiazka-na-telefon/

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Książki z biblioteki z dostawą do domu

Podobne artykuły

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

27 wrz.
Książka - portal do nowego świata. Stała...

Książka - portal do nowego świata. Stała popularność...

17 sierp.
Krasnal Hałabała uczy dzieci kochać książki i...

Krasnal Hałabała uczy dzieci kochać książki i...

1 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama