czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Paulina Hennig-Kloska o problemach szpitala w Turku oraz ustawie odorowej.

Wideo: Paulina Hennig-Kloska o problemach szpitala w Turku oraz ustawie odorowej.
 

W ostatni dzień czerwca z wizytą do Turku przybyła posłanka Polski 2050 Paulina Hennig-Kloska. Głównym celem wizyty była konferencja prasowa związana z m.in. turkowskim szpitalem oraz spotkanie z władzami miasta.

Posłanka Polski 2050 Paulina Hennig-Kloska spotkała się dziś tj. 30.06.2021 z burmistrzem Romualdem Antosikiem z którym poruszyła m.in. sprawę tzw. ustawy "odorowej", której uchwalenie dałoby możliwość walki z uciążliwymi firmami zanieczyszczającymi powietrze. W ramach spotkania z dziennikarzami posłanka odniosła się także do spraw związanych z kulejącą służbą zdrowia na przykładzie szpitala w Turku. Jako przedstawicielka ugrupowania Szymona Hołowni przedstawiła pokrótce pomysły jakie Polska 2050 ma by uzdrowić system zdrowotny w Polsce. Te i inne omawiane dziś sprawy na konferencji posłanki w naszej relacji wideo.

reklama

Paulina Hennig-Kloska jest posłem już drugą kadencję. W 2015 roku będąc na pierwszym miejscu listy Nowoczesnej Ryszarda Petru w okręgu konińskim z powodzeniem uzyskała mandat posłanki VIII kadencji sejmu. W wyborach w 2019 r. startowała z ramienia Koalicji Obywatelskiej także z sukcesem. W lutym 2021 r. wystąpiła z KP KO i Nowoczesna, przechodząc do ugrupowania Polska 2050.

Podobne artykuły

Od października wznawia pracę Oddział...

Od października wznawia pracę Oddział Wewnętrzny. 5...

z wczoraj
Ponad 2 mln zł straty na koniec czerwca i brak...

Ponad 2 mln zł straty na koniec czerwca i brak...

21 wrz.
Kryzys w szpitalu. Czas wyciągnąć konsekwencje

Kryzys w szpitalu. Czas wyciągnąć konsekwencje

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama