poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

14°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

"Wakacje na Osiedlu": Kolejna akcja MOPS i Centrum Wolontariatu w Turku

 

W dniach od 28.06 - 02.07. 2021r. w godz. od 10.00 do 12.00 odbywały się zajęcia dla dzieci p.n. „Kolorowe Wakacje - Wakacje na Osiedlu” na placu przy bloku ul. Matejki 4.

Zajęcia realizowane były w ramach projektu „Kwarantanna nie chroni przed przemocą” zorganizowanego dzięki środkom finansowym Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Przemocy” oraz środkom finansowym Gminy Miejskiej Turek. Gry i zabawy dla dzieci prowadzone były przez Wolontariuszy z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych MOPS w Turku. Każdy dzień obfitował w różnego rodzaju atrakcje: gry i zabawy sprawnościowe, malowanie twarzy, konkursy pozwalające wykazać się sprawnością fizyczną.

reklama

Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie, towarzyszyła nam zdrowa rywalizacja i radość z otrzymanych nagród. Akcja Kolorowe Wakacje cieszyła się dużym zainteresowaniem, a po uczestnikach było widać potrzebę integrowania się i zabawy po okresie izolacji.

Organizatorzy dziękują za wsparcie swoim uczestnictwem i nagrodami: Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku - Marcel Rosiak, Dj/Wodzirej/Animator - Marek Górski, Wojciech Rygiert, Elżbieta Niespodziańska, Michał Sidorowicz, Michał Kocik. Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom z CWiOP biorącym codziennie udział w zabawach.

Na zajęciach obowiązywało przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego związanego z epidemią SARS–COV 2
ORGANIZATORZY: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku wraz z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych MOPS w Turku.

Koordynator projektu:
Elżbieta Piąstka

Podobne artykuły

''Jesteśmy tu, jak zawsze, w czerwonych...

''Jesteśmy tu, jak zawsze, w czerwonych koszulkach,...

29 lip.
Odeszła Agata Pilarska. Wolontariusze żegnają...

Odeszła Agata Pilarska. Wolontariusze żegnają...

25 lip.
Happening

Happening "Kwarantanna nie chroni przed przemocą" w...

9 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama