czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wakacje ze Stowarzyszeniem Azyl

Wakacje ze Stowarzyszeniem Azyl
 

Wakacje to piękny czas, szczególnie dla tych najmłodszych. Stowarzyszenie „Azyl” przygotowało dla dzieci wiele atrakcji. Każdy dzień obfitował w wiele niespodzianek.

Dzieci nie tylko doskonale się bawiły, ale również uczyły. Uczestnicy odwiedzili muzeum, aby poznać historię naszego pięknego miasta, strażaków z OSP Turek, gdzie oglądali sprzęt gaśniczy i medyczny, a także wóz bojowy. W czasie zajęć w MDK dzieci przedstawiały ulubione zwierzątka, a potem malowały portret swojego pupila. Ratownik medyczny opowiedział im, jak zachować się w razie zagrożenia zdrowia i życia. Pogoda sprzyjała kąpielom wodnym i słonecznym w Wodnym Placu Zabaw, a także na krytej pływalni.

reklama

W czasie zajęć „Lekcje z klimatem” dzieci rysowały piękne plakaty tematycznie związane z ochroną środowiska. Dużo frajdy sprawiło im także rysowanie autoportretów w oryginalnym rozmiarze. Były zabawy, rysowanie kolorową kredą w plenerze, kodowanie na dywanie, no i oczywiście pyszne lody oraz słodkości. Szkoda, że dwa tygodnie tak szybko minęły….

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać...

Weekend dla dwojga. Podpowiadamy, gdzie wybrać się z...

6 wrz.
Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku...

Sołectwo Grabieniec bawiło się na Pikniku Rodzinnym

23 sierp.
Piknik Strażacki

Piknik Strażacki "Wakacje z druhami" w OSP Międzylesie

23 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama