niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Odeszła Agata Pilarska. Wolontariusze żegnają koleżankę.

Odeszła Agata Pilarska. Wolontariusze żegnają koleżankę.
 

Sobotni wieczór przyniósł smutną wiadomość. Odeszła Agata Pilarska, młoda wolontariuszka z Turku, która od ponad roku dzielnie walczyła z białaczką. Wiadomość o śmierci Agaty podało w sobotę wieczorem Centrum Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku.

- W dniu dzisiejszym tj. 24 lipca nadeszła informacja tragiczna... o śmierci Naszej Kochanej Wolontariuszki Agata. W wolontariacie pośród niekiedy ciężkich sytuacji osób którym pomagamy, zawsze zarażamy siebie nawzajem i innych pozytywną energią, uśmiechem i radością. W takim momencie jak dziś, gdy odeszła od nas osoba mająca w sobie najwięcej radości i energii, którą potrafiła przekazać każdemu, ciężko nawet zebrać jakiekolwiek słowa. Agatko, będzie nam Ciebie bardzo brakowało i nigdy Cię nie zapomnimy. Choć nie będzie Cię juz z nami na akcjach... zawsze będziemy o Tobie pamiętali... i będziesz razem z nami. Spoczywaj w pokoju - napisali w pożegnaniu członkowie Centrum Wolontariatu w Turku.

Ostatni rok walki z chorobą 18-letniej wolontariuszki pokazał także siłę i zaangażowanie społeczności lokalnej, która czynnie brała udział w organizowanych akcjach poboru krwi i szpiku kostnego w całym powiecie. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 29 lipca o godz.12.00 w kościele pw. Matki Bożej Fatimskiej w Turku (Obrzębin)

Podobne artykuły

''Jesteśmy tu, jak zawsze, w czerwonych...

''Jesteśmy tu, jak zawsze, w czerwonych koszulkach,...

29 lip.
Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór...

Turkowianie nie zawiedli. Kolejny udany pobór krwi...

8 lip.

"Wakacje na Osiedlu": Kolejna akcja MOPS i Centrum...

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama