czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Remonty w szkołach i przedszkolach

Remonty w szkołach i przedszkolach
 

Chociaż wakacje dopiero zbliżają się do półmetka, szkoły i przedszkola przygotowują się do nowego roku szkolonego. Wszędzie trwają prace konserwacyjne lub remontowe.

Największe prace tym razem prowadzone są w Szkole Podstawowej nr 4. Tam z części szerokiego korytarza powstaje nowa salka do zajęć indywidualnych z uczniem. Ponadto remontowane będą stare sanitariaty przy pomocniczej salce do zajęć sportowych oraz wykonane drobne remonty bieżące i prace konserwacyjne.

reklama

W pozostałych dwóch turkowskich szkołach podstawowych trwają drobne prace remontowo-zachowawcze i konserwacyjne. Podobnie jak we wszystkich miejskich przedszkolach. W Przedszkolu Samorządowym nr 3 dodatkowo remontowana jest sala zajęć drugiej grupy. Z kolei w Przedszkolu Samorządowym nr 6 pomieszczenie po dawnym pokoju nauczycielskim adaptowane jest na salkę zajęć specjalistycznych – rewalidacyjnych, w tym wczesnego wspomagania dzieci z niepełnosprawnościami. Przy „Szóstce” wybudowane zostaną też miejsca postojowe dla czterech samochodów. Przebudowa przyłącza centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej odbywa się natomiast w Przedszkolu Samorządowym nr 8. Wszystkie wakacyjne prace remontowo-modernizacyjne w szkołach i przedszkolach oszacowane zostały na 322 tys. zł.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Droga w Piętnie będzie przebudowana. Podpisano...

Droga w Piętnie będzie przebudowana. Podpisano umowę.

7 wrz.
Koniec z plastikowym rondem na Kolskiej Szosie....

Koniec z plastikowym rondem na Kolskiej Szosie....

20 sierp.
Umowa na przebudowę oddziału...

Umowa na przebudowę oddziału...

19 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama