czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Bricomarché w Turku wprowadziło boksy do bezkontaktowego odbioru zamówień

Bricomarché w Turku wprowadziło boksy do bezkontaktowego odbioru zamówień
 

Bricomarché w Turku stale rozwija oraz udoskonala ofertę produktów i udogodnień dla swoich klientów. Niedawno wdrożonym rozwiązaniem są Bricomaty, czyli specjalne boksy, w których można odebrać zamówione wcześniej produkty. Jest to innowacyjne i autorskie rozwiązanie sieci Bricomarché. Co szczególnie istotne, udogodnienie umożliwia mieszkańcom Turku i okolic bezpieczny oraz bezkontaktowy odbiór towarów.

Cała sieć Bricomarché rozwija oferowane usługi z zakresu e-commerce, w efekcie czego klienci mają możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem Bricomatów. Od 28 czerwca rozwiązanie jest dostępne także dla mieszkańców Turku i okolic.

reklama

Bricomaty to boksy, które znajdują się przed supermarketem Bricomarché w specjalnie oznaczonej strefie. Odbiór zamówienia w urządzeniu jest darmowy i prosty – klient wprowadza na ekranie maszyny podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a.

Stale obserwujemy zmieniające się trendy rynkowe oraz potrzeby naszych klientów. Zwłaszcza podczas trwania pandemii chcemy zagwarantować kupującym możliwie najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort robienia zakupów. Jesteśmy przekonani, że zamontowanie kolejnego Bricomatu to znaczne ułatwienie dla naszych klientów – mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce i dodajeBricomaty umożliwiają klientom odbiór towarów w dowolnie wybranym terminie, również poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. Nasze urządzenia oferują unikatowe rozwiązania dla tego typu maszyn, czyli możliwość odbioru towarów o dużych gabarytach, takich jak np. płyty OSB czy drzwi.

Bricomarché w Turku jest prowadzone przez polską przedsiębiorczynię, która odprowadza lokalnie podatki. Innymi korzyściami dla mieszkańców miasta i okolicy są akcje społeczne organizowane przez właścicielkę supermarketu oraz sieć Bricomarché. W asortymencie sklepu w Turku są produkty z czterech działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane. Łącznie jest to ponad 150 tys. artykułów, w tym również produkty dostarczane przez lokalnych dostawców.

Marka Bricomarché zaczęła wprowadzać Bricomaty w 2019 roku. Obecne maszyny zostały uruchomione przy około 50 sklepach sieci, a w planach są kolejne lokalizacje w całej Polsce.

materiał prasowy nadesłany

Bricomarché w Turku wprowadziło boksy do bezkontaktowego odbioru zamówień

Podobne artykuły

ŚwiatGSM - nowa marka w CH Ferio Konin

ŚwiatGSM - nowa marka w CH Ferio Konin

30 lip.
Gdzie lubimy robić zakupy i jak robić je z głową

Gdzie lubimy robić zakupy i jak robić je z głową

27 maj.
Wideo: Nowość w Intermarché. Zrób zakupy...

Wideo: Nowość w Intermarché. Zrób zakupy online,...

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama