niedziela 24 października 2021

Arety, Marty, Marcina

4°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Krzysztof Sobczak zostaje w szpitalu. Wycofał swoje wypowiedzenie.

Krzysztof Sobczak zostaje w szpitalu. Wycofał swoje wypowiedzenie.
 

Z końcem sierpnia br. w przestrzeni publicznej pojawiały się nieoficjalne informacje o odejściu z funkcji dyrektora SP ZOZ w Turku Krzysztofa Sobczaka. Wiadomości te potwierdził 2 września br. sam zainteresowany informując o złożeniu rezygnacji. Okazuje się, że rezygnację tę wycofał we wtorek.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Turku w przesłanym dziś do redakcji komunikacie, na wniosek Starosty Tureckiego Dariusza Kałużnego dyrektor Krzysztof Sobczak pismem z dnia 29 września 2021 r. cofnął swoje oświadczenie o wypowiedzeniu umowy. Rezygnacja z funkcji dyrektora turkowskiego szpitala miała nastąpić z dniem 30 września br.

reklama

Wg nieoficjalnych informacji, wycofanie rezygnacji związane jest z ponownym uruchomieniem Oddziału Wewnętrznego w SP ZOZ, który nie funkcjonował i nie przyjmował pacjentów od 1 czerwca 2021r. O skompletowaniu nowego personelu, który wznowi pracę i zapewni opiekę na turkowskiej internie dyrektor Sobczak informował na ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się 22 września.

Podobne artykuły

Szpital w Turku z nową karetką. To już trzecia...

Szpital w Turku z nową karetką. To już trzecia w...

7 paźd.
Od października wznawia pracę Oddział...

Od października wznawia pracę Oddział Wewnętrzny. 5...

22 wrz.
Ponad 2 mln zł straty na koniec czerwca i brak...

Ponad 2 mln zł straty na koniec czerwca i brak...

21 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama