sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Krzysztof Sobczak zostaje w szpitalu. Wycofał swoje wypowiedzenie.

Krzysztof Sobczak zostaje w szpitalu. Wycofał swoje wypowiedzenie.
 

Z końcem sierpnia br. w przestrzeni publicznej pojawiały się nieoficjalne informacje o odejściu z funkcji dyrektora SP ZOZ w Turku Krzysztofa Sobczaka. Wiadomości te potwierdził 2 września br. sam zainteresowany informując o złożeniu rezygnacji. Okazuje się, że rezygnację tę wycofał we wtorek.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Turku w przesłanym dziś do redakcji komunikacie, na wniosek Starosty Tureckiego Dariusza Kałużnego dyrektor Krzysztof Sobczak pismem z dnia 29 września 2021 r. cofnął swoje oświadczenie o wypowiedzeniu umowy. Rezygnacja z funkcji dyrektora turkowskiego szpitala miała nastąpić z dniem 30 września br.

reklama

Wg nieoficjalnych informacji, wycofanie rezygnacji związane jest z ponownym uruchomieniem Oddziału Wewnętrznego w SP ZOZ, który nie funkcjonował i nie przyjmował pacjentów od 1 czerwca 2021r. O skompletowaniu nowego personelu, który wznowi pracę i zapewni opiekę na turkowskiej internie dyrektor Sobczak informował na ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się 22 września.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym...

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym dyrektorze...

12 maj.
Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe...

Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe poradnie...

6 maj.
Szpital w Turku nominowany do tytułu

Szpital w Turku nominowany do tytułu "Wzorowej...

5 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama