sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

OSP Turek zaprasza na kolejne szczepienia bez rejestracji

OSP Turek zaprasza na kolejne szczepienia bez rejestracji
 

Już w najbliższą niedzielę 17 października br. druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku zapraszają do Mobilnego Punktu Szczepień, który pojawi się w Turku przy Skwerze Jana Pawła II (kościół Św. Barbary) . Akcja organizowana jest razem z przychodnią Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów Rodamed.

Niedzielna akcja szczepień to okazja na przyjęcie najwyżej ocenianej szczepionki i co najważniejsze jednorazowej firmy Johnson&Johnson oraz dwudawkową Pfizer. Mobilny Punkt Szczepień będzie funkcjonował w godzinach od 9.00 do 14.00. Zaszczepienie się jest możliwe bez wcześniejszego zapisu, wystarczy jedynie wziąć ze sobą dowód osobisty. Po otrzymaniu szczepionki każdy zaszczepiony otrzyma Unijny Certyfikat COVID, który ułatwia poruszanie się między krajami Unii Europejskiej, a także do Islandii, Norwegii, Szwajcarii i Liechtensteinu.

reklama

Ponadto druhowie z OSP Turek zapewniają pomoc dla osób, które samodzielnie nie mogą przybyć na szczepienie. Każdy kto potrzebuje takiej pomocy może kontaktować się bezpośrednio z OSP Turek pod numerem telefonu 518 873 436. Zachęcamy do szczepień! Uchrońmy siebie i bliskich przed czwartą falą pandemii!

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Druhowie z OSP Janiszew mistrzami powiatu...

Druhowie z OSP Janiszew mistrzami powiatu...

12 wrz.
Rodzinny piknik dla Ogników. Udana impreza dla...

Rodzinny piknik dla Ogników. Udana impreza dla...

6 wrz.
Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy...

Groźne zderzenie osobówek na skrzyżowaniu przy SP1....

11 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama