poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Autobusem na cmentarz? Tak, i to bezpłatnie od 30 października do 1 listopada.

Autobusem na cmentarz? Tak, i to bezpłatnie od 30 października do 1 listopada. - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Nie wiesz, jak dojechać do cmentarzy na Wszystkich Świętych? Urząd Miasta Turku we współpracy z MalTrans. oferuje dla mieszkańców serię bezpłatnych przejazdów do cmentarzy od 30 października do 1 listopada 2021 roku.

W okresie Święta Zmarłych w okolicach cmentarzy panuje wzmożony ruch samochodowy, a co za tym idzie brakuje miejsc parkingowych. W tym pełnym zadumy czasie warto zatem zostawić samochód i aby odwiedzić groby bliskich, dojechać specjalny, darmowym autobusem.

reklama

Jak co roku mieszkańcy miasta Turku będą mogli skorzystać z komunikacji lokalnej - Urząd Miasta Turku wraz z MalTrans.. przygotował specjalną linię kursującą według rozkładu, który w całości podajemy poniżej. Przez trzy dni mieszkańcy Turku i okolic mogą bezpłatnie przemieszczać się wg trasy z 20 przystankami. Każdy będzie miał okazję dojechać za darmo na cmentarz w Turku lub w Słodkowie Kolonii już od dnia poprzedzającego Dzień Wszystkich Świętych, pierwszy przejazd rozpocznie się o godzinie 8:26. Ostatni kurs odbędzie się w 1listoada od godziny 18:45.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z rozkładem jazdy bezpłatnej komunikacji i do korzystania z darmowych przejazdów! Poniżej mapa z przystankami oraz rozkłąd jazdy w dużym formacie.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3

Podobne artykuły

Bezpłatny autobus na cmentarz we Wszystkich...

Bezpłatny autobus na cmentarz we Wszystkich...

20 paźd.
Uczniowie ZST aktywnie w ramach akcji #Szkoła...

Uczniowie ZST aktywnie w ramach akcji #Szkoła pamięta

03-11-2021
Turek. Pamiętają o zmarłych druhach ochotnikach

Turek. Pamiętają o zmarłych druhach ochotnikach

31-10-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama