niedziela 25 września 2022

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Bożonarodzeniowy Kiermasz już niebawem - będzie magicznie!

Bożonarodzeniowy Kiermasz już niebawem - będzie magicznie! - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wielu z nas już powoli zaczęło kompletować prezenty dla najbliższych, wystawy sklepowe przybierają świąteczny wystrój, w marketach pojawiły się stoiska z bożonarodzeniowymi produktami. LGD TUR także się przygotowuje na ten magiczny czas – ruszyły zapisy na na Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła.

Współorganizatorem wydarzenia są Miasto Turek oraz Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera w Turku. W tym roku stoiska wystawców będą czynne dla zwiedzających i kupujących 18 i 19 grudnia w godzinach od 10.00 do 18.00. Na turkowskim Rynku, oprócz ręcznie wykonywanych „dzieł sztuki”, znajdzie się również żywność nawiązująca do lokalnych, tradycyjnych potraw wigilijnych.

reklama

Tak jak w latach ubiegłych będzie zorganizowana loteria, w ramach której klienci będą mogli wylosować jedno z rękodzieł wystawców. Losowanie nagród odbędzie się 20 grudnia 2021 r. o godzinie 12.00 w siedzibie Organizatora i transmitowane będzie za pośrednictwem portalu społecznościowego – Facebook.

Osoba zainteresowana udziałem w Kiermaszu jako wystawca powinna zapoznać się z Regulaminem Kiermaszu, wypełnić Kartę Zgłoszenia i dostarczyć ją do LGD TUR albo osobiście do siedziby Stowarzyszenia (Krwony 32), albo za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@lgd-tur.org.pl, albo wysyłając dokumenty pocztą tradycyjną na adres: Krwony 32, 62-720 Brudzew.

Dokumenty są do pobrania na stronie LGD TUR.

źródło: LGD TUR

Podobne artykuły

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz...

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz zaczarowała...

30 lip.
Warsztaty mydlarskie w Krwonach. Panie z KGW...

Warsztaty mydlarskie w Krwonach. Panie z KGW...

26 lip.

"Rodzina Swojaki" czyli atrakcyjne rabaty u...

26 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama