poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wystartowała akcja "Podarujmy dzieciom święta". Zbiórka używanych zabawek z MOPS już po raz trzeci.

Wystartowała akcja
 

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku już po raz trzeci organizują zbiórkę używanych zabawek, w ramach akcji "Podarujmy dzieciom święta". Celem akcji organizowanej z myślą o najbardziej potrzebujących, jest niesienie pomocy i radości dzieciom z naszego miasta.

Wszyscy chętni mogą oddać niepotrzebne zabawki, puzzle czy gry w dobrym i kompletnym stanie w siedzibie MOPS przy ul Konińskiej 4. Mile widziane także artykuły szkolne, książki i słodycze. Przekazane na akcje upominki zostaną przekazane dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Zbiórka startuje 22 listopada i potrwa do 10 grudnia. Wszystkie dary można przekazywać pracownikom MOPS w godzinach od 7.15 do 15.00.

reklama

W 2020 roku z uwagi na pandemię koronawirusa akcja nie odbyła się. Rok wcześniej w ramach drugiej edycji dzięki hojności darczyńców w tym głównie tych najmłodszych, obdarowano ponad 130 dzieciaków. O akcji z 2019 roku nasz materiał wideo.

 

Wystartowała akcja

Podobne artykuły

Prezent na Boże Narodzenie z Turem 1921 Turek....

Prezent na Boże Narodzenie z Turem 1921 Turek. Zamów...

17 list.
Bożonarodzeniowy Kiermasz już niebawem - będzie...

Bożonarodzeniowy Kiermasz już niebawem - będzie...

12 list.
Wideo: Turkowska Paczka wystartowała. W jakim...

Wideo: Turkowska Paczka wystartowała. W jakim celu i...

11 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama