poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wyjątkowy koncert w MDK. Piosenki Grzegorza Ciechowskiego w nowych aranżacjach

Wyjątkowy koncert w MDK. Piosenki Grzegorza Ciechowskiego w nowych aranżacjach
 

Już w najbliższy piątek, 19 listopada o godzinie 19.00 rozpocznie się koncert duetu, który tworzą Radosław Bolewski i Maciej Tubis. Na występ zatytułowany „Obywatel jazz – Bolewski I Tubis grają Ciechowskiego” zaprasza Miejski Dom Kultury w Turku.

Tylko dwóch muzyków, a na scenie tworzą tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet - wszystko na żywo! Każdy koncert jest wyjątkowy – panowie lubią zaskakiwać publiczność. Improwizacja, przekaz i sceniczna synergia to elementy wyróżniające ich twórczość. Autorskie płyty duetu, „Lunatyk” oraz „Bez końca”, zostały ciepło przyjęte przez koncertową publiczność, dziennikarzy i krytyków muzycznych. Promując oba albumy zespół zagrał blisko 100 koncertów.

reklama

Ich muzykę określa się jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej, improwizowanej odsłonie. Radosław Bolewski (wokal, perkusja) i Maciej Tubis (fortepian, syntezator basowy) postanowili odświeżyć utwory z repertuaru Obywatela G.C. i Republiki, prezentując je we własnej, zupełnie nowej interpretacji.

Bilety w cenie 35 zł dostępne na kupbilecik.pl.

Źródło: MDK Turek, Kinoteatr RIALTO Katowice

Podobne artykuły

Koncert Laury Łącz w ramach projektu...

Koncert Laury Łącz w ramach projektu...

27 paźd.
Jak za dawnych czasów - wesele Marysi i Franka...

Jak za dawnych czasów - wesele Marysi i Franka w...

25 paźd.
Wideo: Piotr Polk i Piotr Szwedes w Turku!...

Wideo: Piotr Polk i Piotr Szwedes w Turku! Przyjdź i...

21 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama