poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Startuje kolejna edycja konkursu o tytuł "Wolontariusz roku 2021".

Startuje kolejna edycja konkursu o tytuł
fot. Archiwum Turek.net.pl 

Burmistrz Miasta Turku ogłasza konkurs o tytuł ,,Wolontariusz roku 2021”. Tytuł ,,Wolontariusz roku 2021” może otrzymać osoba fizyczna, która bez wynagrodzenia, świadomie i dobrowolnie działała w roku 2021 na rzecz innych organizacji instytucji oraz osób indywidualnych wykraczając poza więzi rodzinno – koleżeńsko – przyjacielskie.

Celem konkursu jest uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, które bez względu na wiek, wykształcenie, stan zdrowia, pracują bez wynagrodzenia na rzecz mieszkańców miasta Turku, wzmocnienie rangi wolontariusza w życiu środowisk lokalnych, podziękowanie wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie w działalność na rzecz organizacji pozarządowych i mieszkańców Turku.

reklama

Do zgłaszania kandydatów zapraszamy osoby indywidualne, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i niepubliczne, które doświadczyły bezinteresownej, dobroczynnej, społecznej pomocy wolontariusza.

Zgłoszenia (wg karty zgłoszeń) kandydata do konkursu prosimy przesłać lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Turku ul. Kaliska 59 z dopiskiem „Konkurs o tytuł Wolontariusz roku 2021” do dnia 25 listopada br.

Szczegółowe zasady konkursu określa Zarządzenie Burmistrza Miasta Turku nr 160 / 2021 z dnia 12 listopada 2021 r. w sprawie ogłoszenia konkursu ,,Wolontariusz roku 2021” zamieszczone na stronie internetowej www.miastoturek.pl dział aktualności i www.bip.miastoturek.pl. dział komunikaty. Zarządzenie to dostępne jest również w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Turku, pokój nr 120, tel. (063) 289-61-45.

reklama

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Gospodynie z KGW ''Potworowianki'' na podium z...

Gospodynie z KGW ''Potworowianki'' na podium z pyrą...

23 list.
Zmagania siódmoklasistów podczas XIII Konkursu...

Zmagania siódmoklasistów podczas XIII Konkursu...

19 list.

"Ptaki w obiektywie najmłodszych" - konkurs...

9 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama