sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Szpital wydłuża czas pracy punktu wymazowego. Komunikat SP ZOZ.

Szpital wydłuża czas pracy punktu wymazowego. Komunikat SP ZOZ.
 

SP ZOZ w Turku wydał komunikat w sprawie funkcjonowania Punktu Pobrań Materiału Biologicznego do przeprowadzenia testów na obecność wirusa SARS-CoV-2.

W związku ze zwiększoną ilością osób wymagających wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wydłużeniem czasu oczekiwania na pobranie wymazów dla mieszkańców Powiatu Tureckiego Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku zwiększył z dniem 25.11.2021 roku czas pracy punktu działającego przy szpitalu.

reklama

Punkt Pobrań Materiału Biologicznego do przeprowadzenia testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 będzie działał w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:45 do 9:45 oraz od 15:00 do 17:00, w soboty i niedziele od godziny 7:45 do 9:45

Równocześnie SP ZOZ w Turku przypomina o obowiązku telefonicznego umówienia terminu pobrania wymazu pod numerem telefonu 789 448 551 który działa całą dobę.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym...

O wątpiącym radnym Mariuszu, niepewnym dyrektorze...

12 maj.
Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe...

Kardiologiczna i chorób wewnętrznych. Nowe poradnie...

6 maj.
Szpital w Turku nominowany do tytułu

Szpital w Turku nominowany do tytułu "Wzorowej...

5 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama