poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C słabe opady śniegu Pogoda 7 dni »
reklama

Szpital wydłuża czas pracy punktu wymazowego. Komunikat SP ZOZ.

Szpital wydłuża czas pracy punktu wymazowego. Komunikat SP ZOZ.
 

SP ZOZ w Turku wydał komunikat w sprawie funkcjonowania Punktu Pobrań Materiału Biologicznego do przeprowadzenia testów na obecność wirusa SARS-CoV-2.

W związku ze zwiększoną ilością osób wymagających wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 i wydłużeniem czasu oczekiwania na pobranie wymazów dla mieszkańców Powiatu Tureckiego Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku zwiększył z dniem 25.11.2021 roku czas pracy punktu działającego przy szpitalu.

reklama

Punkt Pobrań Materiału Biologicznego do przeprowadzenia testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 będzie działał w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:45 do 9:45 oraz od 15:00 do 17:00, w soboty i niedziele od godziny 7:45 do 9:45

Równocześnie SP ZOZ w Turku przypomina o obowiązku telefonicznego umówienia terminu pobrania wymazu pod numerem telefonu 789 448 551 który działa całą dobę.

Podobne artykuły

Dotacja na sprzęt dla SP ZOZ w Turku od...

Dotacja na sprzęt dla SP ZOZ w Turku od producenta...

23 list.
OSP Turek zaprasza na kolejne szczepienia bez...

OSP Turek zaprasza na kolejne szczepienia bez...

14 paźd.
Szpital w Turku z nową karetką. To już trzecia...

Szpital w Turku z nową karetką. To już trzecia w...

7 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama