piątek 21 stycznia 2022

Agnieszki, Jarosława, Nory

0°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Mikołajki w Przedszkolu Hałabały

Mikołajki w Przedszkolu Hałabały
 

Małe elfy,a może raczej miniaturowe Mikołaje – wszystkie przedszkolaki prezentowały się naprawdę wyjątkowo. 6 grudnia, już od samego rana, w Przedszkolu Samorządowym Nr 8 w Turku panował iście bajkowy klimat.

Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – samego Świętego Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki – co oczywiście oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Niestety, ostatecznie nie udało się z nim spotkać, gdyż Święty Mikołaj, jak zwykle zapracowany, zostawił prezenty dla dzieci, a sam ruszył w dalszą drogę.

reklama

Obdarowane drobnymi upominkami przedszkolaki oczywiście obiecały, że będą grzeczne i z ochotą zabrały się do tworzenia słodkich „piernikowych dzieł sztuki”. Najmłodsi z wielkim zapałem dekorowali pierniczki.

Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie umilił wszystkim długie oczekiwanie na upragnione święta Bożego Narodzenia.

Mikołajki w Przedszkolu Hałabały

Podobne artykuły

Tuliszków. Trzy Agnieszki najpiękniej...

Tuliszków. Trzy Agnieszki najpiękniej udekorowały...

11 st.

"Dzień dziś wesoły". Tuliszków po raz kolejny...

3 st.
Bożonarodzeniowe szopki niosą nadzieję,...

Bożonarodzeniowe szopki niosą nadzieję, fascynują i...

25-12-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama