wtorek 29 listopada 2022

Błażeja, Margerity, Saturnina

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

MOPS obdarował potrzebujące dzieci na święta

MOPS obdarował potrzebujące dzieci na święta - fot.: MOPS Turek
fot.: MOPS Turek 

- Obdarowaliśmy około osiemdziesięcioro dzieciaków – mówi Anna Budka z turkowskiego MOPSu. - Do naszego „sklepiku” zaprosiliśmy rodziny objęte pomocą ośrodka.

Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem. - Do tegorocznej edycji zgłosiło się 44 darczyńców – wylicza Budka. - Szkoły, przedszkola, ochotnicze straże pożarne, żłobki, koła gospodyń wiejskich, Ośrodek Szkolenia Kierowców „Kurzawa” i osoby prywatne.

reklama

Pracownicy MOPSu przez cały zeszły tydzień porządkowali przyniesione zabawki. W przedświąteczne poniedziałek i wtorek, wszystkie chętne dzieci mogły wejść i własnoręcznie wybrać sobie rzeczy, które najbardziej im się spodobały. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku przygotowali też i dowieźli paczki do dwóch zawodowych rodzin zastępczych z naszego obszaru – Anny Dygudy i Doroty Wojciechowskiej.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: MOPS Turek2
fot.: MOPS Turek3

Podobne artykuły

Wideo: Zostań Mikołajem i podaruj dzieciom...

Wideo: Zostań Mikołajem i podaruj dzieciom święta!...

22 list.
Piżamersi z  Dobrej! Aby wesprzeć chorych...

Piżamersi z Dobrej! Aby wesprzeć chorych...

29 wrz.
Finał kolejnych kolorowych wakacji. Tydzień...

Finał kolejnych kolorowych wakacji. Tydzień dobrej...

21 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama