środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Sylwester w Turku na góralską nutę.

Sylwester w Turku na góralską nutę.
 

Mimo panującej pandemii i związanych z nią obostrzeń, Miasto Turek zdecydowało się na zorganizowanie wspólnego sylwestra na Placu Wojska Polskiego. Będzie skromnie ale z góralskim przytupem.

Wspólny sylwester w rynku organizowany od wielu lat, zawsze gromadzi wielu turkowian. Nie inaczej będzie już w najbliższy sylwestrowy wieczór. Zabawa na Placu Wojska Polskiego rozpocznie się w piątek o godz. 23.00. Na początek czeka nas rozgrzewka przy muzyce zaserwowanej przez DJ-ja . Przed północą życzenia noworoczne turkowianom złoży Burmistrz Miasta. W ramach tegorocznej zabawy sylwestrowej nie przewidziano fajerwerków. Będzie za to pokaz laserów, z pewnością mniej huczny i uciążliwy dla czworonogów.

reklama

Po północy na scenie pojawi się gwiazda wieczoru "prosto spod samiuśkich Tater" czyli zespół Pogwizdani. Kapelę tworzy siedmiu młodych, utalentowanych i przystojnych chłopaków. Łączą tradycyjną góralską muzykę z innymi gatunkami muzycznymi, dając w ten sposób niezłe show. Jakie? Zobaczcie w poniższym klipie.

Współorganizatorami sylwestrowej nocy na rynku oprócz Urzędu Miasta będzie Miejski Dom Kultury oraz Muzeum.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Sylwester w Turku na góralską nutę.

Podobne artykuły

Lasery, bajery... Sylwester w rynku po rocznej...

Lasery, bajery... Sylwester w rynku po rocznej przerwie

1 st.
Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w...

Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w rynku...

01-01-2020
Powitali Nowy Rok 2019 z Szymonem Chodynieckim

Powitali Nowy Rok 2019 z Szymonem Chodynieckim

01-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama