piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozrusza Turek?

Czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozrusza Turek?
 

Na pewno wszyscy pamiętacie już, że w niedzielę, 30 stycznia, odbędzie się 30 Finał WOŚP. Czy przy tej okazji uda się ustanowić Rekord Polski w największej liczbie osób ustawiających się w „orkiestrowy wzór”?

Wszyscy mieszkańcy miasta i powiatu zainteresowani biciem rekordu spotykają się na boisku Liceum Ogólnokształcącego w Turku, 30 stycznia, między 14.40 a 15.30. Po odpowiednim ustawieniu, z wykorzystaniem drona zrobione zostanie zdjęcie.

reklama

Ponieważ na przeszkodzie w ustanowieniu rekordu najbardziej stają trwające właśnie ferie, organizatorzy apelują o pomoc w zebraniu jak największej liczby zainteresowanych osób. Każdy chętny jest na wagę rekordu – Rekordu Polski. Miejmy nadzieję, że akcja się powiedzie i zostanie zauważona, tak jak było to w przypadku ubiegłorocznego serca na wieży OSP Turek.
KWA

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Druga chłodnia runie w środę. Przyciśnięcie...

Druga chłodnia runie w środę. Przyciśnięcie guzika...

14 czerw.
Voucher na uruchomienie odwiertu trafił do...

Voucher na uruchomienie odwiertu trafił do zwycięzcy...

10 lt.
Wideo: Rekord potwierdzony! Ponad 300 tysięcy...

Wideo: Rekord potwierdzony! Ponad 300 tysięcy...

4 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama