wtorek 29 listopada 2022

Błażeja, Margerity, Saturnina

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Europejski marsz w Turku. 7 kilometrów rajdu pieszego

Europejski marsz w Turku. 7 kilometrów rajdu pieszego
 

W niedzielne popołudnie, 1 maja 2022 r. odbył się rajd pieszy ulicami Turku. Na uczestników rodzinnej aktywnej integracji czekały zadania rozmieszczone w różnych częściach miasta.

Ponad 7-kilometrowy rajd miał swój początek o godzinie 16.00 w parku za Urzędem Miejskim. Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali mapy z zaznaczoną trasą i punktami, przy których trzeba było się zatrzymać i wykonać określone zadania. Punkty te zostały wyznaczone w miejscach, dofinansowanych ze środków zewnętrznych w tym tych z Unii Europejskiej. Były to m.in. Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera, Kościół pw. NSPJ oraz Turecki Inkubator Przedsiębiorczości. Po skończonym rajdzie na uczestników czekał ciepły posiłek i losowane nagród.

reklama

Wydarzenie zorganizowane przez Urząd Miejski w Turku oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wspierały także lokalne instytucje i ośrodki kultury w tym. m.in. Muzeum Miasta Turku, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Dom Kultury oraz Centrum Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku. Była to druga tego typu impreza, którą zapoczątkował ubiegłoroczny rajd na 680-lecie miasta Turek.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Podobne artykuły

Pruchniaki, Kwaski i szkoła w Dobrej - to oni...

Pruchniaki, Kwaski i szkoła w Dobrej - to oni...

24 paźd.
Już w niedzielę TurIno po raz dziesiąty!...

Już w niedzielę TurIno po raz dziesiąty! Sprawdź jak...

19 paźd.
Integracyjny Rajd Turystyczny

Integracyjny Rajd Turystyczny "Pieczonego Ziemniaka"...

6 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama