wtorek 29 listopada 2022

Błażeja, Margerity, Saturnina

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w Turku!!!

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w Turku!!!
 

Już w najbliższą niedzielę otworzą się magiczne drzwi do Krainy Baśni. Każde dziecko małe i duże znajdzie coś dla siebie – darmowe dmuchańce, pokazy, farby Holi, występy artystyczne, bajkowy spektakl – na stadionie 1000-lecia w Turku, będzie się działo!

Plenerowa impreza rozpocznie się już o godz. 9.00 Turniejem Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Już godzinę później wystartują zawody sportowo-pożarnicze MDP Miasta Turku.

reklama

O 14.00 otworzą się drzwi do magicznego świata Krainy Baśni! Będą tam na Was czekać występy artystyczne dzieci i młodzieży (od godz.14.15), wręczenie stypendiów sportowych i artystycznych (o godz. 17.00), spektakl „Bajka inaczej” w wykonaniu ludzi, których w życiu byście o to nie podejrzewali (o godz. 18.00). O godz. 19.00 odbędzie się losowanie nagród, w tym elektrycznych hulajnóg.

Wszyscy przybyli na imprezę będą mogli skorzystać z wielu atrakcji: laserowego paintballa, miasteczka ruchu drogowego z prezentacją pojazdów, gier planszowych, darmowych dmuchańców, pokazu Turkowskiego Klubu Karate, rekreacyjnego painballa plenerowego, pokazu umiejętności motorowych trial/enduro, farb Holi, pokazów sprzętu służb mundurowych i przejażdżek konnych. Organizatorzy przewidzieli też specjalne warsztaty dla księżniczek i rycerzy. Wszystkich głodnych zaprasza bogata strefa kulinarna food tracków.

Organizatorami niedzielnej imprezy są Burmistrz Miasta Turku i Wójt Gminy Turek.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Baśniowa niedziela na stadionie 1000-lecia w Turku!!!

Podobne artykuły

Najlepsze piłkarki są ze szkoły w Kawęczynie!...

Najlepsze piłkarki są ze szkoły w Kawęczynie! XX...

24 list.
Kryminalni górą! Policjanci zagrali o Puchar...

Kryminalni górą! Policjanci zagrali o Puchar...

22 list.
Srebro dla Haponova, brąz dla Kowalskiego!...

Srebro dla Haponova, brąz dla Kowalskiego! Turkowcy...

21 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama