środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rodzinny piknik dla Ogników. Udana impreza dla młodych członków MDP i ich rodzin

Rodzinny piknik dla Ogników. Udana impreza dla młodych członków MDP i ich rodzin - fot.: MDP Ogniki
fot.: MDP Ogniki 

Fantastyczna zabawa, niesamowite emocje i fenomenalne nagrody, ufundowane przez wspaniałych sponsorów czekały na wszystkich uczestników II Rodzinnego Pikniku Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej „Ogniki”, działającej przy OSP Turek.

Piknik odbywał się w sobotę, 3 września na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku, a jego wspaniały przebieg jest sumą starań zarówno rodziców młodych adeptów sztuki pożarniczej, wspierającym ich instytucjom, jak i pozyskanym sponsorom. A było ich naprawdę sporo: dyrekcja turkowskiej „Jedynki” udostępniła boisko szkolne, Stowarzyszenie Przystań sprzęt nagłaśniający. Urząd Miasta i Muzeum Miasta Turku służyło namiotami, pod którymi można było schować się przed słońcem. Pyszne kiełbaski i kaszanki ufundowane przez Zakład Mięsny Smoliński, zostały przygotowane na grillu użyczonym przez strażaków z PSP Turek. Świeże bułeczki ufundowała Piekarnia Muchlin, napoje sklep państwa Kubackich w Malanowie i sklep Alek w Koźminie, a przepyszne ciasta Piekarnia Ciastkarnia.

reklama

Całości doglądali jak zawsze zaangażowani rodzice, a na wszystkich uczestników czekało mnóstwo konkursów z nagrodami, ufundowanymi przez sponsorów: ABC Biuro - Sklep Papierniczy, Pizzeria "Pod Papugami", Fabrico, Turkovia Hotel Restauracja, Termy Uniejów, Vattenball Spływy Kajakowe Kajaki Paintball Uniejów, Słowiańskie Specjały / Malinowy Nos Turek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku oraz Biuro Podróży Gromada Turek.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: MDP Ogniki2
fot.: MDP Ogniki3
fot.: MDP Ogniki4
fot.: MDP Ogniki5
fot.: MDP Ogniki6
fot.: MDP Ogniki7

Podobne artykuły

Była gra miejska, świeczkowisko i strzelanie z...

Była gra miejska, świeczkowisko i strzelanie z łuku....

30 list.
Chcą oddychać czystym powietrzem! Samorząd...

Chcą oddychać czystym powietrzem! Samorząd...

28 list.
Młodzi e-liderzy z

Młodzi e-liderzy z "Jedynki". Dzieci z Turku wzięły...

24 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama