poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Noc bibliotek w rytmie disco. Turkowska książnica zaprasza małych i dużych

Noc bibliotek w rytmie disco. Turkowska książnica zaprasza małych i dużych
 

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. A na mieście słychać o nowym klubie disco -  "Biblioteka"... Już w najbliższą sobotę turkowska książnica pokaże swoje ukryte oblicze i na kilka godzin przeistoczy się w klub disco z lat 70. Start o godz. 18:00.

„To się musi powieść” – brzmi hasło tegorocznej edycji wydarzenia. Aby się powiodło, bibliotekarze prześcigają się w kreatywnych pomysłach. Między regałami stanie drink bar oraz niecodzienna fotościanka. Podczas imprezy będzie można także za symboliczną opłatę nabyć przebojowe książki. Na uczestników czekać będzie cała masa atrakcji, między innymi szalona gra imprezowa, w ramach której będzie można bony do empiku oraz zdobyć darmową kartę czytelnika. Na graczy czekają szalone zadania, które pozwolą przygotować bibliotekę na prawdziwą taneczną imprezę.

reklama

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja promująca czytanie i korzystanie z zasobów lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, ciekawą ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Lokalni bohaterowie inspirują młodzież....

Lokalni bohaterowie inspirują młodzież. Zakończył...

14 list.
Dokąd prowadzą ślady lokalnych bohaterów? Już w...

Dokąd prowadzą ślady lokalnych bohaterów? Już w...

3 list.
Wideo: Już jest! Koncert

Wideo: Już jest! Koncert "Z Konopnicką w tle"....

2 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama