wtorek 27 luty 2024

Gabrieli, Liwii, Leonarda

reklama

Były policjant, teraz bohater własnej bitwy o życie. Wesprzyj Kamila w zbiórce na egzoszkielet

Były policjant, teraz bohater własnej bitwy o życie. Wesprzyj Kamila w zbiórce na egzoszkielet - Zbiórka dla Kamila / fot. KPP Turek
Zbiórka dla Kamila / fot. KPP Turek 

W grudniu 2009 roku życie Kamila, byłego policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Turku, zmieniło się drastycznie. W drodze do domu po służbie uległ poważnemu wypadkowi drogowemu, w wyniku którego doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego. Choć przeszedł skomplikowaną operację kręgosłupa, niestety nadal boryka się z całkowitym paraliżem nóg.

Przez trzynaście lat Kamil nieustannie walczył z przeciwnościami losu, przechodząc bolesną i wyczerpującą rehabilitację. Jego determinacja była napędzana miłością do rodziny, dla której starał się funkcjonować choć w minimalnym stopniu jak zdrowy człowiek. Niestety, mimo wszystkich wysiłków, rehabilitacja okazała się bezskuteczna, a lekarze pozbawili go nadziei na powrót do normalnego życia.

reklama

Po wielu latach beznadziejnej walki, nadzieja ponownie pojawiła się na horyzoncie. Aktualnie lekarze zalecają korzystanie z nowoczesnych rozwiązań medycznych, takich jak egzoszkielet, który mógłby znacznie poprawić jakość życia Kamila i przywrócić mu choćby częściową niezależność. Niestety, koszt tego urządzenia wynosi aż 700 tysięcy złotych, co sprawia, że stanowi ono ostatnią deskę ratunku.

Kamil, który z dumą pełnił obowiązki na rzecz społeczności, znalazł się teraz w roli osoby potrzebującej pomocy. Wszystkie oszczędności, jakie zgromadził, zostały już przeznaczone na specjalistyczne leczenie i rehabilitację. Teraz, aby skorzystać z egzoszkieletu i odzyskać choć część normalności, Kamil potrzebuje wsparcia od ludzi dobrej woli.

Jego historia to nie tylko opowieść o walce z fizycznymi ograniczeniami, ale również o sile miłości rodzinnej i determinacji, która pomaga przetrwać nawet w najtrudniejszych chwilach. Dlatego apelujemy do społeczności lokalnej i szeroko rozumianej opinii publicznej o pomoc dla Kamila. Każdy datek zbliża go do szansy na poprawę jakości życia i powrót do niezależności. Jego walka zasługuje na wsparcie, a my możemy być częścią tej nadziei.

Chcesz wesprzeć Kamila? Szczegóły pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/zbiorka-na-egzoszkielet-do-rehabilitacji

źródło: KPP Turek

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Były policjant, teraz bohater własnej bitwy o życie. Wesprzyj Kamila w zbiórce na egzoszkielet
Podobne artykuły
Oszuści znów w akcji. Dwójka mieszkańców...

Oszuści znów w akcji. Dwójka mieszkańców powiatu straciła 100 tys...

24 lt.
Kolejny pirat drogowy wyeliminowany. Pędził...

Kolejny pirat drogowy wyeliminowany. Pędził na Chopina ponad setkę!

3 lt.
Posprzątaj i pozbądź się swoich...

Posprzątaj i pozbądź się swoich elektrośmieci! Druhowie z OSP Turek...

25 st.
Mali kolędnicy z Malanowa znowu w akcji. W tym...

Mali kolędnicy z Malanowa znowu w akcji. W tym roku zbierali dla dzieci...

12 st.
Zamiast pasterki wolał przejażdżkę...

Zamiast pasterki wolał przejażdżkę samochodem i... przywitał się z...

27-12-2023
Świąteczna solidarność w Malanowie. Turniej...

Świąteczna solidarność w Malanowie. Turniej Piłki Nożnej i...

05-12-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama