środa 28 luty 2024

Ludomira, Makarego, Wiliany

reklama

Mamy plan na ferie! Budujemy z LEGO!

Mamy plan na ferie! Budujemy z LEGO!
 

W nadmorskich i górskich kurortach znajdziecie je niemal zawsze. Wystawy klocków LEGO to wabik, ale też nie lada frajda dla najmłodszych. Do Turku w ferie przyjeżdżają co prawda pająki i skorpiony, które będzie można nawet wziąć na ręce, ale sporo jest osób, które przeraża już sama wizja takiego kontaktu. Klocki LEGO to co innego. Sęk w tym, że jakoś przyjechać nie chcą. Jak się okazuje jest rozwiązanie!

Budowle, modele samochodów, statków, zamków, samolotów, LEGO technics, creator, city, architecture, art – klocki, które od dziesięcioleci cieszą nie tylko dzieciaki. Kultowa firma z Danii już za osiem lat będzie świętować stulecie swojego istnienia! Patrząc na niesamowitą popularność, jaką zdobyła ta jedna z najlepszych zabawek na świcie, można sobie zadać pytanie – jak to, dopiero sto lat? Bo budowanie z klocków to niesamowita frajda. A z LEGO to dodatkowo ogromna przyjemność – pomysłowe, kolorowe, kompatybilne – takie są LEGO i za to je kochamy. Ale wróćmy do inicjatywy.

reklama

Od soboty startują ferie. Śniegu na razie ni widu, ni słychu, leje, wieje i w ogóle jest nieprzyjemnie. Dlatego to najlepszy moment, żeby przejrzeć domowe zasoby LEGO. No to słuchajcie – odkopujemy LEGO, szukamy instrukcji albo wymyślamy sami i rozpoczynamy wielkie budowanie!

A to co powstanie, dobrze będzie pokazać innym – dla własnej frajdy, ale i inspiracji. Dlatego wybudowane zestawy przynosimy do budynku OSP przy ul. 3 Maja w Turku. Tutaj w piątek, 16 i w sobotę, 17 lutego odbędzie się jedyna w swoim rodzaju wystawa! Oprócz LEGO można przynosić też inne ciekawe zabawki – samochody, modele samolotów czy puzzle!

A samą wystawę będzie można zwiedzać w piątek w godz. 12-17 i w sobotę w godz. 11-17.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Mamy plan na ferie! Budujemy z LEGO!
Podobne artykuły
Karnawałowe ostatki w Kowalach, czyli balowy...

Karnawałowe ostatki w Kowalach, czyli balowy początek ferii zimowych

17 lt.
Pomysł na ferie. Domowe święto pizzy!

Pomysł na ferie. Domowe święto pizzy!

12 lt.
Przyjdź na wystawę i warsztaty! Muzeum w...

Przyjdź na wystawę i warsztaty! Muzeum w Turku zaprasza na spotkanie z...

9 lt.
Posprzątaj i pozbądź się swoich...

Posprzątaj i pozbądź się swoich elektrośmieci! Druhowie z OSP Turek...

25 st.
Rocznica wyzwolenia miasta. 79 lat temu...

Rocznica wyzwolenia miasta. 79 lat temu zakończyła się okupacja...

22 st.
Ostrożnie z lodem! Korzystając z mrozu,...

Ostrożnie z lodem! Korzystając z mrozu, strażacy szkolą się z...

17 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama