czwartek 20 czerwca 2024

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

Masz kopciucha? Rusza miejski nabór uzupełniający na wymianę pieców. Skorzystaj z dofinansowania!

Masz kopciucha? Rusza miejski nabór uzupełniający na wymianę pieców. Skorzystaj z dofinansowania!
 

Tylko do 13 marca 2024 r. można składać wnioski na dofinansowanie do wymiany starych niskosprawnych i nieekologicznych piecy na nowe, przyjazne środowisku źródło ogrzewania. Warto skorzystać z dofinansowania!

Burmistrz Miasta Turku informuje, iż w terminie od dnia 11 marca 2024 r. do dnia 13 marca 2024 r. przeprowadzony zostanie uzupełniający nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na wymianę źródeł ciepła. Wnioski można składać wyłącznie w Urzędzie Miejskim w Turku, ul. Kaliska 59, 62-700 Turek w Biurze Obsługi Klienta, w godzinach pracy Urzędu.

reklama

Dotacje będą przyznawane do wyczerpania środków, jednak liczyć się będzie kolejność wpływu wniosków. Za dzień złożenia wniosku uznaje się datę wpływu wniosku do Urzędu Miejskiego w Turku. 

W ramach przedmiotowej dotacji możliwe jest ubieganie się o dofinansowanie zadania polegającego na wymianie istniejącego pieca na niskoemisyjne źródła ciepła, takie jak: podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej, podłączenie do sieci gazowej, kocioł gazowy opalany gazem płynnym, pompa ciepła, ogrzewanie olejowe, ogrzewanie elektryczne lub zakup kotła na biomasę z automatycznym załadunkiem paliwa, spełniającego co najmniej wymogi rozporządzenia Komisji (UE) 2015/1189 z dnia 28 kwietnia 2015 r.

O udzielenie dotacji mogą ubiegać się: podmioty niezaliczane do sektora finansów publicznych (w szczególności: osoby fizyczne, wspólnoty mieszkaniowe, osoby prawne, przedsiębiorcy) oraz jednostki sektora finansów publicznych będące gminnymi lub powiatowymi osobami prawnymi, które są właścicielami budynków, lokali mieszkalnych lub użytkowych położonych na terenie Gminy Miejskiej Turek lub posiadające tytuł prawny do władania nimi.

Więcej o dotacjach oraz jak wypełnić wnioski można dowiedzieć się na stronach Urzędu Miejskiego w Turku na www.miastoturek.pl

reklama

źródło: UM Turek

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Umowy na rewitalizację zbiorników wodnych w...

Umowy na rewitalizację zbiorników wodnych w Tuliszkowie i Piętnie...

15 czerw.
Najstarsza apteka w Turku ma 200 lat

Najstarsza apteka w Turku ma 200 lat

31 maj.
Miasto rozpoczyna przyjmowanie wniosków na...

Miasto rozpoczyna przyjmowanie wniosków na przydział mieszkań w...

16 maj.
Burmistrz i radni złożyli ślubowanie....

Burmistrz i radni złożyli ślubowanie. Inaugurująca IX Kadencji Rady...

7 maj.
W Gminie Władysławów powstanie Środowiskowy...

W Gminie Władysławów powstanie Środowiskowy Dom Samopomocy....

1 maj.
Władysławów pierwszą gminą z takim...

Władysławów pierwszą gminą z takim obiektem! Street workout już...

12 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama