czwartek 20 czerwca 2024

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

Kraina Zająca Wielkanocnego już w niedzielę. Moc świątecznych atrakcji dla najmłodszych

Kraina Zająca Wielkanocnego już w niedzielę. Moc świątecznych atrakcji dla najmłodszych
 

Święta Wielkanocne to najbardziej radosny okres w ciągu roku. Nadchodzi wiosna, budzi się życie, zielenią się drzewa, rozkwitają pierwsze kwiaty. W codziennej bieganinie i gorączkowych przygotowaniach do świąt, łatwo pominąć to, co najistotniejsze – relacje. Dlatego warto znaleźć chwilkę i wspólnie z dziećmi wybrać się do Krainy Zajączka Wielkanocnego, która w nadchodzącą niedzielę zawita do Turku.

Moc atrakcji w Krainie Zajączka Wielkanocnego

Występy artystyczne dzieci z turkowskich przedszkoli i szkół, konkursy na najładniejszą mega pisankę oraz start gry miejskiej "W poszukiwaniu zająca wielkanocnego" - to tylko niewielki wycinek atrakcji, jakie czekać będą na wszystkich, którzy 24 marca przybędą do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Parkowej w Turku. Niedzielne popołudnie muzycznie umili wszystkim występ zespołu "Na przekór" oraz pokaz ognia grupy "Shadow on fire".

reklama

W ramach rodzinnego spotkania w Krainie Zajączka Wielkanocnego będzie także możliwość odwiedzenia kawiarenki, posilenia się darmowym żurkiem i kiełbaskami z grilla. Dla najmłodszych przewidziano warsztaty wielkanocne, animacje, gry edukacyjne i zabawy taneczne. Będzie także możliwość pomalowania twarzy czy też wykonania brokatowego tatuażu.

Charytatywna zbiórka dla Blanki

Czym byłaby przedświąteczna zabawa i integracja bez elementu charytatywnego. W trakcie niedzielnej Krainy Zajączka odbędzie się zbiórka dla Superbohaterki 4-letniej Blanki Słowińskiej, która mimo przeciwnościom losu toczy bój o samodzielność. Zbiórka charytatywna będzie szansą na pozyskanie funduszy na dalszą rehabilitację dzielnej dziewczynki.

Zapamiętajcie i przybywajcie! Kraina Zajączka Wielkanocnego, niedziela 24 marca od 13.00 do 18.00 - Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Parkowej 3. Szczegóły imprezy oraz zbiórki na załączonych poniżej plakatach.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
Podobne artykuły
Warsztaty z mistrzem świata w cukiernictwie w...

Warsztaty z mistrzem świata w cukiernictwie w ZSR CKP

z wczoraj
Dzień Dziecka w Turku. Mimo niepogody było...

Dzień Dziecka w Turku. Mimo niepogody było wesoło i aktywnie

3 czerw.
Warsztaty dla dzieci w Grzymiszewie ph....

Warsztaty dla dzieci w Grzymiszewie ph. „Oswoić złość i trudne...

15 maj.
Wyruszyli o świcie w tradycyjną procesję...

Wyruszyli o świcie w tradycyjną procesję Emaus. "Do krzyży w...

2 kw.
Foto: Grób Pański w 2024 r. w kościołach...

Foto: Grób Pański w 2024 r. w kościołach powiatu tureckiego. Wierni...

30 mrz.

"Krzyż Miłość Zbawienie". Przejmujące Misterium Męki Pańskiej w...

29 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama