Uratuj życie! Oddaj krew! Poniedziałkowa akcja poboru krwi w Komendzie Powiatowej Policji w Turku

W najbliższy poniedziałek, 19 sierpnia 2024 roku, odbędzie się Akcja Poboru Krwi w Turku pod hasłem „Uratuj życie! Oddaj krew!”. Wydarzenie, organizowane w Komendzie Powiatowej Policji w Turku, rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 13:00.
Akcja jest objęta honorowym patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Turku, inspektora Andrzeja Harasia. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu. Oddając krew, każdy uczestnik może pomóc w ratowaniu ludzkiego życia, co jest nieocenionym darem dla potrzebujących. Nad bezpieczeństwem przebiegu akcji czuwać będzie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu a akcję wspierają także Klub Honorowych Dawców Krwi "Górnik" w Turku oraz Klub HDK ,,Kropla życia" w Babiaku.
Nie przegap okazji, aby zrobić coś dobrego – przyjdź na Komendę Powiatową Policji w Turku, ul. Legionów Polskich 3, w poniedziałek, 19 sierpnia, między 9:00 a 13:00 i oddaj krew, która może uratować życie.
