sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Dziecięcy karnawał u "Smerfików"

Dziecięcy karnawał u
 

Rozrywki związane z pożegnaniem mijającego roku i nastaniem nowego nie są zabawami zarezerwowanymi tylko dla dorosłych. Najmłodsi turkowianie doskonale bawili się na swoim "baliku", zorganizowanym w Niepublicznym Przedszkolu "Smerfiki".

Karnawałowy bal u "Smerfików" odbył się 5 stycznia. Zabawa miała być przednia, więc nie mogło zabraknąć atrakcyjnych i niecodziennych strojów. O tę kwestię zadbali rodzice. Przebrali się nie tylko najmłodsi. W Hiszpankę i Egipcjankę wcieliły się także same Panie przedszkolanki, bo przecież " bo w kazdym z nas jest dziecka ślad". Gdy wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, można było ruszyć w tany. Podczas zabawy dzieci uczyły się np. tańczyć rock and rolla, a do tej ruchowej aktywności na parkiecie zachęcały rytmy smerfnych hitów. Tak wystrzałowa impreza nie mogła obyć się również bez stosownych deklaracji, kolorowych balonów i konfetti. Nie zabrakło także pysznego poczęstunku.

reklama

Karnawałowy bal u "Smerfików" dostarczył dzieciom wiele radości. Impreza odbyła się w myśl motta Niepublicznego Przedszkola "Smerfiki" - "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

AW

Podobne artykuły

Tuliszków: Autobus potrącił 8-latka. Przylot...

Tuliszków: Autobus potrącił 8-latka. Przylot...

05-09-2018
Turek: Zabójczy strzał padł z parabellum

Turek: Zabójczy strzał padł z parabellum

22-03-2017
Turek: 48-latek nie żyje. Strzał z pistoletu...

Turek: 48-latek nie żyje. Strzał z pistoletu był...

21-03-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama