niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Alosza oczarował publikę

Alosza oczarował publikę
 

Podwójny bis i owacje na stojąco - to najlepsza ocena koncertu Aloszy Awdiejewa, który odbył się w piątkowy wieczór w auli Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Aktor, piosenkarz i rosjoznawca uwiódł turkowoską publiczność nie tylko brawurowym wykonaniem przygotowanych utworów, ale przede wszystkim swoim rosyjskim temperamentem.

Trzy gitary i charyzmatyczny wokal Aloszy Awdiejewa - tyle wystarczy, by po brzegi wypełnić aulę Liceum im. Tadeusza Kościuszki w Turku. I choć koncert odbył w późniejszym terminie niż planowano (pod koniec grudnia problemy zdrowotne Aloszy Awdiejewa nie pozwoliły mu na przybycie do naszego miasta), turkowienia nie zawiedli, wykupiono wszystkie bilety, a po koncercie nie brakowało chętnych do nabycia płyt i wspólnego zdjęcia z artystą.

reklama

Alosza Awdiejewa wspólnie z dwójka towarzyszących mu gitarzystów, w trakcie piątkowego koncertu wykonali utwory w języku polski, rosyjskim, ukraińskim a nawet jidysz. W repertuarze znalazły się piosenki ludowe, cygańskie romanse a nawet kompozycje więzienne i złodziejskie. Koncert rosyjskiego artysty to nie tylko przygoda z muzyką, ale także barwne opowieści - po części rubaszne, po części nostalgiczne.

Turkowska publika z pewnością pokochała rosyjską duszą Awdiejewa. Owacje na stojąco, dwukrotny bis i tłumy chętnych, by po koncercie choć słowo zamienić z artystą są tego najlepszym dowodem.

Piątkowy koncert Aloszy Awdiejewa odbył się w ramach imprezy pn. ,,Z dobrych uczuć…” zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Turku.

reklama

EG

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

9 wrz.
Wideo: Koncert Operetkowy na zakończenie V...

Wideo: Koncert Operetkowy na zakończenie V Edycji...

17 sierp.
Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

14-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama