czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Studenci ZWBiIK w Turku na Targach Budowlanych

Studenci ZWBiIK w Turku na Targach Budowlanych - Źródło: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie
Źródło: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie 

Studenci Zamiejscowego Wydziału Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie uczestniczyli jako zwiedzający w targach BUDMA i BUMASZ.

Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA oraz Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego BUMASZ odbywają się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia 2012 r. Głównym hasłem przewodnim tegorocznych targów jest budownictwo przyszłości. BUDMA odgrywa aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa oraz wprowadza do budownictwa nowatorskie rozwiązania i innowacyjne produkty.

reklama

Dla zwiedzających stanowią największą i najbardziej komplementarną prezentację budowlanych technologii jutra, co ma szczególne znaczenie dla naszych studentów budownictwa, którzy wzbogacili swoją wiedzę na temat np. domów inteligentnych i ekologicznych czy korzystania z energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Zdobyte informacje studenci z pewnością będą mogli wykorzystać na zajęciach.

Podobne artykuły

Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

Starostwo i Urząd Miejski wspólnie apelują do...

12 mrz.
''Wakacje.słońce.pl'' przy Szkole Podstawowej...

''Wakacje.słońce.pl'' przy Szkole Podstawowej nr 4 w...

26-07-2019
Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

Powitali Lato na Osiedlu Wyzwolenia

16-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama