poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Targi Przedsiębiorczości już w lutym

Targi Przedsiębiorczości już w lutym - Źródło: sxc.hu / Laura Leavell
Źródło: sxc.hu / Laura Leavell 

Dla osób, które zainteresowane są założeniem własnego biznesu i pozyskaniem na ten cel funduszy już niebawem nadarzy się nie lada okazja powiększenia swej wiedzy w tej materii. W dniu 15 lutego Targi Przedsiębiorczości gościć będzie hala Sportowa przy Gimnazjum nr 2 w Turku.

Teren wystawowy, w który tego dnia przemieni się hala przy ul. Parkowej, czekać będzie na wszystkich przedsiębiorczych w godz. od 10:00 do 13:00. Warto zdecydować się na tę wizytę, gdyż wydarzenie będzie okazją do skorzystania z szeroko pojętego doradztwa biznesowego. Przyszli bądź obecni właściciele firm będą mogli dowiedzieć się chociażby tego, jak wyglądają możliwości inwestowania w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, czy – zaglądając na bardziej lokalne „podwórko” – zasady funkcjonowania Tureckiego Inkubatora Przedsiębiorczości, zaś Doradcy z Tureckiej Izby Gospodarczej pomogą wszystkim zainteresowanym w doborze pomysłu jak i koncepcji planowanego biznesu wskazując możliwości jego sfinansowania. Ponadto uczestnicy targów zapoznają się z zakresem działalności TIG, która aktywnie wspiera wszystkich przedsiębiorców zarówno mikro jak i duże przedsiębiorstwa na każdym etapie funkcjonowania firmy.

reklama

W czasie wydarzenia coś dla siebie znajdą zainteresowani instrumentami i usługami rynku pracy. W trakcie Targów Przedsiębiorczości dowiedzieć będzie się można tego, jak pozyskać fundusze w ramach programu JESSICA, a mając już środki finansowe jak założyć i prowadzić własną działalność. W czasie eventu pominięte nie zostaną także takie sfery lokalnego rynku zatrudnienia, jak kwestie projektów realizowanych na terenie powiatu tureckiego - finansowanych z Funduszu Pracy - kierowanych dla osób młodych i powyżej 50 roku życia, czy też oferta usług edukacyjnych. Odwiedziwszy halę Sportową przy Gimnazjum nr 2 będzie można także skorzystać z porady doradcy zawodowego.

Na Targi Przedsiębiorczości zapraszają: Urząd Miejski w Turku, Turecka Izba Gospodarcza i Powiatowy Urząd Pracy w Turku.

AW

Podobne artykuły

Pożar w PROFIm. Pierwsza pomoc już nadchodzi....

Pożar w PROFIm. Pierwsza pomoc już nadchodzi. To...

28-11-2019
Konkurs: Mam plan na biznesplan

Konkurs: Mam plan na biznesplan

09-03-2016
Przedsiębiorcy przeciwni nowej formule...

Przedsiębiorcy przeciwni nowej formule gospodarki...

20-01-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama