poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Wciśnij kciuk, idź na Moskwę!

Wciśnij kciuk, idź na Moskwę!
 

W ramach organizowanych przez portal Turek.net.pl konkursów już nie raz można było wygrać darmowe wejściówki na rozmaite wydarzenia. Tym razem szczęśliwcy będą mogli zobaczyć w Pubie 21 zespół Moskwa, a wystarczy tylko kilka kliknięć na facebooku.

Z początkiem lutego rozpoczynamy serię konkursów, w których będzie można wygrać bilety na cykl koncertów w Pubie 21. Na dobry początek do zgarnięcia są bilety na koncert zespołu Moskwa, który odbędzie się 11 lutego o godz 19:00, ul. Żeromskiego 21. Do wygrania są łącznie 2 wejściówki. Tym razem nie będzie jednak żadnych pytań.

reklama

Zasady naszego nowego konkursu są proste: wystarczy polubić fanpage portalu Turek.net.pl, kliknąć "lubię to" pod konkursowym postem i udostępnić go na swojej tablicy (jako wpis publiczny). Sposród wszystkich, którzy dokonają tych kilku banalnie prostych czynności, wyłoniona zostanie dwójka zwycięzców. O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy wieczorem 8 lutego.

W dniu 11 lutego w Turku zagra legendarny zespół Moskwa. Osobom, które potrzebują większej ilości wejściówek bądź nie chcą stawiać wszystkiego na łut szczęścia, przypominamy - bilety na to muzyczne wydarzenie można nabyć w Pizzerii Pubie 21 bądź kontaktując się telefonicznie z numerem 609699878. W związku z niewielką kubaturą pomieszczeń ilość miejsc na koncerty jest ograniczona.

AW

Podobne artykuły

Kraksa na Żeromskiego

Kraksa na Żeromskiego

02-03-2018
Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy...

Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy...

16-02-2018
Turek: Stuknęli się przy strażnicy

Turek: Stuknęli się przy strażnicy

24-07-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama