wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

3°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

W Turku można zasłużyć na HITa

W Turku można zasłużyć na HITa
 

W niedzielę aula Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu wypełniła się przedsiębiorcami, urzędnikami i przedstawicielami rozmaitych wielkopolskich instytucji. W czasie Gali Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu trzy nagrody powędrowały do Turku.

Jednym z celów przedsięwzięcia jest promowanie produktów i usług wyróżniających się firm. Tym bardziej cieszy fakt, iż nagrodę zdobyły turkowski Sun Day. Firma wyróżniona została za modelową i kompleksową obsługę klienta w zakresie specjalistycznego doradztwa oraz promowania sprzedaży i montażu najnowszych systemów stolarki otworowej.

reklama

W ofercie turkowskiego przedsiębiorstwa znajdują się okna, drzwi, bramy garażowe itp. Laureat  Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu jest na bieżąco ze standardami. – Już dziś mogę powiedzieć, co będzie można zobaczyć na targach w Norymberdze. I już teraz wiem, co niebawem będziemy mieli w swoje ofercie w następnych miesiącach, a więc cały czas jesteśmy na bieżąco z nowościami w tym zakresie asortymentu - byliśmy, jesteśmy i cały czas chcemy być – przekonuje Zdzisław Krzesiński, właściciel PPHU Sun Day.

Kolejny HIT 2011 powędrował do Nadleśnictwa Turek. W tym przypadku docenione zostały działania na polu dbałości o ekologię, a mówiąc dokładnie działalność edukacyjna i proekologiczna. Jest to sukces tym większy, gdyż Nadleśnictwo wzięło udział w konkursie po raz pierwszy, od razu otrzymując to wyróżnienie. Uznanie w oczach kapituły zyskały min. działania związane z ochroną płazów, jak np. prowadzona w miejscowości Ruda (gm. Tuliszków) akcja przenoszenia żab, czy też fakt funkcjonowania Izby Edukacyjnej Zdrojki. Statuetkę i dyplom odebrała podczas gali Nadleśniczy Danuta Lewandowska.

Niedzielna uroczystość jest dowodem na to, że "mehofferowski klimat" służy władzom miejskim. Z pustymi rękami auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu nie opuścili Panowie Zdzisław Czapla oraz Marek Pańczyk. Gmina Miejska Turek została wyróżniona Kryształowym Hitem 2011  za dokonane w związku z działaniem "Turek - maisto w klimacie Mehoffera" inwestycje (w tym remont Ratusza) oraz promowanie miasta.

reklama

AW

Podobne artykuły

Smaszew: Podziękowania dla strażaków i darczyńców

Smaszew: Podziękowania dla strażaków i darczyńców

17-08-2017
Auta płonęły w garażu

Auta płonęły w garażu

01-10-2015
Wideo: Samochód i motocykl spłonęły w garażu

Wideo: Samochód i motocykl spłonęły w garażu

09-01-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama