sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Szkolenie dla motocyklistów już w sobotę

Szkolenie dla motocyklistów już w sobotę - Źródło: sxc.hu / Kriss Szkurlatowski
Źródło: sxc.hu / Kriss Szkurlatowski 

Bycie kierowcą szybkiego i pięknego jednośladu to duża przyjemność, niosąca z sobą także sporą odpowiedzialność. Aby być jak najbardziej świadomym uczestnikiem ruchu drogowego warto wziąć udział w skierowanym do motocyklistów bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się już w najbliższą sobotę w Kole.

Wraz z wiosną i nastaniem ładnej pogody, rozpoczął się na dobre motocyklowy sezon. Co ważne, lokalni miłośnicy motoryzacji prowadzą działania mające sprawić, by minął on w miarę możliwości spokojnie i bezpiecznie. Przykładowo w dniu 28 kwietnia motocykliści z Koła, Turku i okolic organizują w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Kole szkolenie z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych motocyklistów - zbiórka na stacji BP w Szadowie o godz.12.00, natomiast wyjazd nastąpi o godz. 12.15.

reklama

Także niebawem, bo już w niedzielę 29 kwietnia organizowana jest wycieczka do zamku w Rydzynie. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych motocyklistów (zbiórka na stacji BP o godz. 8.45, wyjazd o godz. 09.00). Więcej informacji na temat Tureckiej Grupy Motocyklowej "MOTUR" i bieżącej aktywności klubu można znaleźć na stronie – motur.turek.net.pl.

AW

Podobne artykuły

Groźny wypadek w Russocicach. Poszkodowany...

Groźny wypadek w Russocicach. Poszkodowany...

17 wrz.
Wideo: Motocyklista, pieszy i dziecko w...

Wideo: Motocyklista, pieszy i dziecko w szpitalu po...

6 wrz.
Młodzi uczniowie SP5 z wizytą w PSP Turek

Młodzi uczniowie SP5 z wizytą w PSP Turek

6 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama