środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Szkolenie dla motocyklistów już w sobotę

Szkolenie dla motocyklistów już w sobotę - Źródło: sxc.hu / Kriss Szkurlatowski
Źródło: sxc.hu / Kriss Szkurlatowski 

Bycie kierowcą szybkiego i pięknego jednośladu to duża przyjemność, niosąca z sobą także sporą odpowiedzialność. Aby być jak najbardziej świadomym uczestnikiem ruchu drogowego warto wziąć udział w skierowanym do motocyklistów bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się już w najbliższą sobotę w Kole.

Wraz z wiosną i nastaniem ładnej pogody, rozpoczął się na dobre motocyklowy sezon. Co ważne, lokalni miłośnicy motoryzacji prowadzą działania mające sprawić, by minął on w miarę możliwości spokojnie i bezpiecznie. Przykładowo w dniu 28 kwietnia motocykliści z Koła, Turku i okolic organizują w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Kole szkolenie z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych. Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych motocyklistów - zbiórka na stacji BP w Szadowie o godz.12.00, natomiast wyjazd nastąpi o godz. 12.15.

reklama

Także niebawem, bo już w niedzielę 29 kwietnia organizowana jest wycieczka do zamku w Rydzynie. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych motocyklistów (zbiórka na stacji BP o godz. 8.45, wyjazd o godz. 09.00). Więcej informacji na temat Tureckiej Grupy Motocyklowej "MOTUR" i bieżącej aktywności klubu można znaleźć na stronie – motur.turek.net.pl.

AW

Podobne artykuły

Rękawice motocyklowe a przyjemność z jazdy

Rękawice motocyklowe a przyjemność z jazdy

1 lip.
Uczniowie ZSR poznawali tajniki branży TSL w...

Uczniowie ZSR poznawali tajniki branży TSL w Ambro...

23 czerw.
Wypadek motocyklisty w Kotwasicach. Kierowca...

Wypadek motocyklisty w Kotwasicach. Kierowca...

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama