środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Będą dopingować u proboszcza [aktualizacja]

Będą dopingować u proboszcza [aktualizacja] - Fot. M. Derucki
Fot. M. Derucki 

Z okazji meczu inauguracyjnego EURO 2012 warto było razem kibicować, ale biało-czerwoni potrzebują naszego wsparcia także podczas meczu z Rosją. Turkowianie ponownie będą mieli okazję spotkać się przed telebimem, który we wtorek stanie na parkingu przy kościele św. Barbary w Turku.

W minionym tygodniu wielu naszych czytelników bacznie śledziło starania grupy kibiców o możliwość wspólnego obejrzenia meczu Polska-Grecja. Jak można było się przekonać odwiedzając parking ul. POW, impreza zdecydowanie się udała. Wydarzenie sprawiło mnóstwo frajdy dzieciom i dorosłym, a z szansy dopingowania naszych Orłów zadowoleni byli nawet nieco starsi turkowianie, na co dzień niezainteresowani futbolem. Organizatorzy wydarzenia idą za ciosem, dzięki czemu lokalni fani piłki nożnej mogą rezerwować sobie czas już we wtorkowy wieczór.

reklama

W czasie piątkowego świętowania inauguracji EURO 2012 kibice zasiedli na ławkach udostępnionych przez ks. Mirosława Frankowskiego. Tym razem współpraca z parafią św. Barbary w Turku zacieśni się jeszcze bardziej. Przede wszystkim telebim stanie na przykościelnym placu, więc organizatorzy nie muszą  np. zbierać setek podpisów mieszkańców, jak w przypadku imprezy na ul. POW. Wybrana lokalizacja sprawia, że choć mecz Polaków potrawa do późnych godzin wieczornych, atmosfera zabawy i doping nie przeszkodzą nikomu w zaśnięciu.

We wtorek kibice zobaczą wieczorny mecz Polska – Rosja (start 20:30). Podobnie jak w przypadku piątkowego wydarzenia, na teren imprezy nie wolno będzie wnosić napojów alkoholowych. Wedle pewnych organizacyjnych wytycznych w przedsięwzięciu może wziąć udział 150 osób.

AW

Podobne artykuły

Miasto sięgnie głębiej do kieszeni kierowców....

Miasto sięgnie głębiej do kieszeni kierowców. Od...

18 list.
Trzeba pilnować czasu, dopłata będzie nas słono...

Trzeba pilnować czasu, dopłata będzie nas słono...

5 list.
Wyśmienita zabawa, dobre humory i goście....

Wyśmienita zabawa, dobre humory i goście....

22 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama