piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Show Cyrku Arlekin już w niedzielę

Show Cyrku Arlekin już w niedzielę - Źródło: archiwum prywatne Cyrku Arlekin
Źródło: archiwum prywatne Cyrku Arlekin 

Z gościnnym występem do Turku w najbliższy weekend zawita reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich. Mieszkańcy miasta i okolic będą mogli podziwiać artystów w dniu 1 lipca na terenie OSiR-u (ul. Armii Krajowej), począwszy od godz. 16:00.

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć magiczny świat Cyrku Arlekin Turek.net.pl ma pewną propozycję. Nie ma oczywiście nic za darmo – aby otrzymać 5 bezpłatnych dwuosobowych zaproszeń na widowisko (każde zaproszenie = 1 osoba dorosła + 1 dziecko do lat 12-tu), należy uruchomić szare komórki i na adres konkurs@turek.net.pl nadesłać odpowiedź na jakże jednak proste pytanie:

reklama

Chciałbym/łabym zobaczyć show Cyrku Arlekin, ponieważ....

Na maile (zatytułowane "Konkurs z Arlekinem") czekamy do 27 czerwca włącznie. Prosimy również o podanie kontaktowego numeru telefonu oraz swojego imienia. Spośród osób które napiszą do nas, wylosowana zostanie piątka szczęśliwców. O rozstrzygnięciu powiadomimy w czwartkowy ranek, 28 czerwca.

W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu. Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach, taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze…. lalki nanajskie. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud.

reklama

Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown Picaro.

Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

materiał promocyjny

Źródło: archiwum prywatne Cyrku Arlekin2
Źródło: archiwum prywatne Cyrku Arlekin3
Źródło: archiwum prywatne Cyrku Arlekin4
Źródło: archiwum prywatne Cyrku Arlekin5
Źródło: archiwum prywatne Cyrku Arlekin6

Podobne artykuły

"Urodzinowo Bajkowo" - Cyrk Korona z jubileuszową...

25 kw.
Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

Słodków: V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach...

15-03-2018
Większe przedszkole i wielka radość. Burmistrz...

Większe przedszkole i wielka radość. Burmistrz...

16-10-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama