piątek 06 grudnia 2019

Dionizji, Leontyny, Mikołaja

reklama
Wzorek

Mistrzowie Pierogów ulepili Unihorna

Mistrzowie Pierogów ulepili Unihorna
 

We wczorajszych, wielkich zawodach w lepieniu pierogów z firmą Zesiuk, wyłoniono pierwszych mistrzów tej niezwykle zawilej dyscypliny. Dzięki swojemu „Unihornowi”, drużyna Instruktorów, w skład której wchodzili Jakub „Żurek” Sulkowski, Adrian „Lipskee” Lipiński oraz Piotr Wróblewski, osiągnęli najwyższe noty u jury i po raz pierwszy założyli "Pierogi na Tura Rogi".

Wczoraj również okazało się, kim jest najsilniejszy mieszkaniec naszego miasta. W „Trójboju Tura” wzięło łączne udział 29 śmiałków, którzy musieli zmierzyć się z trzema konkurencjami. Pierwszą z nich była "Walka z Rockym", czyli przeciąganie samochodu terenowego należącego do Turek Off Road Team, czyli Arka Łyskawy oraz Marcina Frątczaka. Później przyszedł czas na tzw. "Strzał z Kopyta", czyli pomiar siły ciosu. Zawodnicy zakończyli zmagania podczas "Turkowskiego Rodeo", gdzie musieli utrzymać się jak najdłużej na dzikim turze. Najsilniejszym mężczyzną okazał się być pan Piotr Kuzmowicz, który odebrał z rąk właściciela hurtowni TOPMAR, zestaw kluczy samochodowych o wartości 400 zł.

reklama

Zapraszamy do galerii z drugiego dnia Pikniku Cooltur.

Podobne artykuły

Licznik ogrodowy na wiosnę i lato - informacja...

Licznik ogrodowy na wiosnę i lato - informacja PGKiM

22 list.
PGKiM poprawia jakość wody pitnej dla miasta

PGKiM poprawia jakość wody pitnej dla miasta

23 wrz.
Nie skacz do wody!!!

Nie skacz do wody!!!

06-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama