poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Mistrzowie Pierogów ulepili Unihorna

Mistrzowie Pierogów ulepili Unihorna
 

We wczorajszych, wielkich zawodach w lepieniu pierogów z firmą Zesiuk, wyłoniono pierwszych mistrzów tej niezwykle zawilej dyscypliny. Dzięki swojemu „Unihornowi”, drużyna Instruktorów, w skład której wchodzili Jakub „Żurek” Sulkowski, Adrian „Lipskee” Lipiński oraz Piotr Wróblewski, osiągnęli najwyższe noty u jury i po raz pierwszy założyli "Pierogi na Tura Rogi".

Wczoraj również okazało się, kim jest najsilniejszy mieszkaniec naszego miasta. W „Trójboju Tura” wzięło łączne udział 29 śmiałków, którzy musieli zmierzyć się z trzema konkurencjami. Pierwszą z nich była "Walka z Rockym", czyli przeciąganie samochodu terenowego należącego do Turek Off Road Team, czyli Arka Łyskawy oraz Marcina Frątczaka. Później przyszedł czas na tzw. "Strzał z Kopyta", czyli pomiar siły ciosu. Zawodnicy zakończyli zmagania podczas "Turkowskiego Rodeo", gdzie musieli utrzymać się jak najdłużej na dzikim turze. Najsilniejszym mężczyzną okazał się być pan Piotr Kuzmowicz, który odebrał z rąk właściciela hurtowni TOPMAR, zestaw kluczy samochodowych o wartości 400 zł.

reklama

Zapraszamy do galerii z drugiego dnia Pikniku Cooltur.

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

27 kw.
Od 20 kwietnia przerwy w dostawie wody

Od 20 kwietnia przerwy w dostawie wody

17 kw.
Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic....

Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic. Komunikat PGKiM

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama