Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Już w sobotę: Kolejna edycja Święta Gier Fabularnych

Już w sobotę: Kolejna edycja Święta Gier Fabularnych
 

W ich środowisku mówi się, że kto gra w gry fabularne, żyje podwójnie. Mając te ideę na myśli, członkowie Turkowskiego Klubu Miłośników Fantastyki „Trako” postanowili zorganizować kolejną, tym razem dwudniową edycję Święta Gier Fabularnych w naszym mieście.

Święto Gier Fabularnych odbyła się po raz pierwszy w naszym mieście dnia 16 czerwca i było organizowane w ramach ogólnoświatowego Darmowego Dnia Gier Fabularnych. Po sukcesie pierwszej edycji członkowie TKMF „Trako” stwierdzili, że jeden dzień to zdecydowanie zbyt mało, aby poruszyć choćby podstawowe zagadnienia związane z grami RPG oraz fantastyką. Jesienna edycja ŚGF odbędzie się w dniach 8-9 września w murach Muzeum Rzemiosła Tkackiego w godz. 10:00-14:00.

reklama

Organizatorzy pragną również zachęcić wszystkich do udziału w konkursie artystycznym. - Jeśli piszesz wiersze, rysujesz lub szkicujesz, rzeźbisz, piszesz piosenki albo tworzysz w innych formach artystycznych, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie – piszą na swojej stronie, www.trako.org.pl. Wszyscy zainteresowani konkursem proszeni są o dostarczenie prac w czasie trwania Święta Gier Fabularnych, ewentualnie wykonanie ich na miejscu. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród i dyplomów będzie miało miejsce dnia 9 września w muzeum o godz. 13:00.

MD

Podobne artykuły

"Magiczny Lechistan" zawitał do Turku

15 wrz.
Bartosz Stachowiak ponownie dyrektorem Muzeum

Bartosz Stachowiak ponownie dyrektorem Muzeum

14 wrz.
Muzeum Miasta Turek ponownie docenione w...

Muzeum Miasta Turek ponownie docenione w wojewódzkim...

8 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama