wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Kup pan książkę!

Kup pan książkę! - Źródło: sxc.hu
Źródło: sxc.hu 

Dla wszystkich miłośników książek mamy bardzo dobrą wiadomość - 18 września nasze miasto odwiedzi jedna z największych hurtowni internetowych książek w Polsce – EDYP. Kiermasz który odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Rzemiosła Tkackiego, rozpocznie się o godz. 11.00.

Kiermasz książek to doskonała okazja, żeby uzupełnić domową biblioteczkę za naprawdę nieduże pieniądze. Tym bardziej jeśli organizuje go jedna z największych i najtańszych hurtowni internetowych książek w Polsce. Edyp, bo o nie tu mowa, wraz ze swoją ofertą przyjedzie do naszego miasta we wtorek i od godz. 11.00 na dziedzińcu Muzeum Rzemiosła Tkackiego rozstawi swoje stoiska.

reklama

W swojej ofercie mają książki z każdej dziedziny – od wydań albumowych, przez literaturę piękną aż po specjalistyczne podręczniki naukowe. Na tych, którzy zdecydują się we wtorkowe przedpołudnie przyjść na dziedziniec muzeum czekać będzie także pokaźna oferta wyprzedażowa.

Kiermasz współorganizuje Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku.

EG

Podobne artykuły

Marszałek Wielkopolski w Turku. Podpisano umowy...

Marszałek Wielkopolski w Turku. Podpisano umowy na...

22 wrz.
Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

14 wrz.
W dobrskim stawie zatruło się około pół tony...

W dobrskim stawie zatruło się około pół tony ryb....

11 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama