DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

środa 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Kup pan książkę!

Kup pan książkę! - Źródło: sxc.hu
Źródło: sxc.hu 

Dla wszystkich miłośników książek mamy bardzo dobrą wiadomość - 18 września nasze miasto odwiedzi jedna z największych hurtowni internetowych książek w Polsce – EDYP. Kiermasz który odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Rzemiosła Tkackiego, rozpocznie się o godz. 11.00.

Kiermasz książek to doskonała okazja, żeby uzupełnić domową biblioteczkę za naprawdę nieduże pieniądze. Tym bardziej jeśli organizuje go jedna z największych i najtańszych hurtowni internetowych książek w Polsce. Edyp, bo o nie tu mowa, wraz ze swoją ofertą przyjedzie do naszego miasta we wtorek i od godz. 11.00 na dziedzińcu Muzeum Rzemiosła Tkackiego rozstawi swoje stoiska.

reklama

W swojej ofercie mają książki z każdej dziedziny – od wydań albumowych, przez literaturę piękną aż po specjalistyczne podręczniki naukowe. Na tych, którzy zdecydują się we wtorkowe przedpołudnie przyjść na dziedziniec muzeum czekać będzie także pokaźna oferta wyprzedażowa.

Kiermasz współorganizuje Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku.

EG

Podobne artykuły

Wideo: Posiadał 10 kg amfetaminy! Teraz...

Wideo: Posiadał 10 kg amfetaminy! Teraz posiedzi 10...

11 czerw.
Inscenizacja wojenna

Inscenizacja wojenna "Ostatnie walki na Saremie" w...

9 czerw.
Młodzież z powiatu rywalizowała w VII...

Młodzież z powiatu rywalizowała w VII Powiatowych...

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama