środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Trwa III nabór w turkowskim Wydziale PWSZ w Koninie

Trwa III nabór w turkowskim Wydziale PWSZ w Koninie
 

Osoby, które chciałyby rozpocząć w naszym mieście studia na takich kierunkach, jak budownictwo oraz inżynieria środowiska, mają wciąż na to szanse. Właśnie teraz trwa dodatkowy nabór w Zamiejscowym Wydziale Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku PWSZ w Koninie.

Zgodnie z zarządzeniem Rektora PWSZ w Koninie ogłasza się dodatkowy nabór w Zamiejscowym Wydziale Budownictwa i Instalacji Komunalnych w Turku. Jeszcze do 28 września potrwa III nabór dla osób chcących dołączyć do grona jego studentów.

reklama

Rekrutacja prowadzona jest na dwóch kierunkach: budownictwo oraz inżynieria środowiska, zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Rekrutacja odbywa się na drodze elektronicznej. Pracownicy Biura Rekrutacji przy ul. Milewskiego 8. udzielą wszelkich informacji na temat warunków naboru oraz pomogą zarejestrować się na studia.

Biuro Rekrutacji czynne jest od pn. do pt. w godz. 7.30–15.00; tel. 63 278 59 20; e-mail: dziekanat.zwbik@konin.edu.pl

Podobne artykuły

Zostań rachmistrzem spisowym. Nabór kandydatów...

Zostań rachmistrzem spisowym. Nabór kandydatów od 1...

z dzisiaj
Wirtualne Drzwi Otwarte w PWSZ Konin już 16...

Wirtualne Drzwi Otwarte w PWSZ Konin już 16 września

15-09-2020
Nowy rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej...

Nowy rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w...

17-06-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama