sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Wstąp na V Maraton Fitness

Wstąp na V Maraton Fitness
 

Ciepłe i słoneczne dni niestety powoli przemijają. Z dnia na dzień robi się coraz chłodniej, co nie sprzyja aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Wszystkich tych, którzy obawiają się, aby nie przybyło im kilku centymetrów tu i tam zapraszamy na V Maraton Fitness organizowany przez Fitness Planet w Turku.

Już 29 września, czyli w najbliższą w sobotę zapraszamy wszystkich na V Maraton Fitness, który odbędzie się w Fitness Planet przy ul. Gorzelnianej 18 w Turku. Kolejna odsłona maratonu to zupełnie nowe atrakcje. I tak o godz. 10 będzie można powalczyć z nadmiarem ciała na zajęciach FAT BURNING. Następnie organizatorzy przewidują zajęcia z AEROBOXU, by w kolejnej godzinie maratonu płynnie przejść do STEPU. Po serii dynamicznych zajęć będzie czas CALLANETICS. Na zakończenie wszyscy zainteresowani będą mogli popracować nad swoją równowagą oraz koncentracją podczas zajęć JOGI.

reklama

Udział we wszystkich zajęciach maratonu jest bezpłatny. Za darmo będzie można skorzystać także z siłowni. Wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o zapisywanie się pod numerem tel. 531-994-299

Dodatkowo, jeżeli dla kogoś będzie to za mało, organizatorzy zapraszają na warsztaty z jogi dynamicznej. Ta specyficzna odmiana tradycyjnego stylu łączy w sobie zarówno sekwencje dynamiczne, jak i statyczne. Warsztaty w Fitness Planet, po raz kolejny, poprowadzi Radosław Rychlik - pierwszy w Polsce nauczyciel, badacz i popularyzator dynamicznych odmian hatha jogi. 

Na warsztaty z jogi dynamicznej zapraszamy w dniach 29 i 30 września. Całkowity koszt udziału w warsztatach wynosi 80 zł. Istnieje możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach (koszt - 50zł). Sobota (w godz. 17.00-19.00) przeznaczona będzie na zajęcia wprowadzające oraz techniki oddechowe. W niedziele natomiast zajęcia rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do 12.00. Zapisy możliwe pod numerem tel. 531 99 42 99 lub w siedzibie Fitness Planet na ul. Gorzelnianej 18.

Podobne artykuły

Wesołe ferie z Oyama Karate.

Wesołe ferie z Oyama Karate.

28 st.
Zimowa Akademia Sportów Walki także w Ferie 2020

Zimowa Akademia Sportów Walki także w Ferie 2020

27 st.
Mieszkaniec Turku wygrywa ekstremalny Maraton...

Mieszkaniec Turku wygrywa ekstremalny Maraton...

09-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama