czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Przyjdź i wesprzyj renowację ołtarza

Przyjdź i wesprzyj renowację ołtarza
 

W najbliższą niedzielę czeka nas kolejna impreza pod znakiem Mehoffera. Tym razem Komitet Odnowy Polichromii Józefa Mehoffera organizuje festyn rodzinny, którego celem jest zebranie funduszy na renowację zabytkowego ołtarza mieszczącego się w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku.

Festyn rozpoczyna się od godziny 9:30. Po każdej mszy świętej rozpoczną się występy lokalnych artystów oraz artystyczne wystąpienia dzieci i młodzieży. Osoby które zjawią się na terenie plebani mogą skorzystać z bezpłatnych porad dla cukrzyków oraz z pomiaru ciśnienia krwi. Wszyscy, którzy zakupią kupony wezmą udział w losowaniu fantów. Dna najmłodszych uczestników czekają dmuchane zjeżdżalnie oraz inne atrakcje dla dzieci i konkursy.

reklama

Jak co roku będzie możliwość nabycia pamiątek, książek, publikacji, obrazów, skorzystanie z przejażdżki konnej, bryczką oraz wzięcia udziału w konkursach sprawnościowych i wiedzy dla rodzin i inne atrakcje.
Około godz. 19:00 zapraszamy na ognisko z kiełbaskami i wspólne śpiewanie znanych piosenek.

W ubiegłym roku, dzięki tej inicjatywie społecznej udało się zebrać aż 11 300 zł.

Podobne artykuły

Walne zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej w...

Walne zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brudzewie

27 lt.
OSP Turek Roczne podsumowanie strażaków

OSP Turek Roczne podsumowanie strażaków

11-03-2019
Dwunaste spotkanie z mistrzem Mehofferem

Dwunaste spotkanie z mistrzem Mehofferem

13-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama