sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wesprzyj wielką prozę z lokalnego podwórka

Wesprzyj wielką prozę z lokalnego podwórka
 

Jesienna słota sprzyja wieczornej lekturze i śledzeniu przygód książkowych bohaterów. Wiedzą o tym zarówno miłośnicy czytania, jak i wydawcy, którzy postanowili zorganizować plebiscyt na najlepszą książkę tej jesieni. Wśród nominowanych znalazła się również pozycja napisana przez naszego lokalnego autora – Jarosława Klonowskiego.

Tym razem swój głos można oddać na zupełnie świeżą powieść Jarka Klonowskiego, pt. „Labirynt w Sierra Madre”. Poniżej opis tej nowej pozycji książkowej.

reklama

Wkrótce po odkryciu tajemniczych zwłok w górach Sierra Madre Del Sur znika Darek Waleski, najbliższy przyjaciel i współpracownik Jacka Witwickiego, dziennikarza. Ten odwiedza Agnieszkę, piękną żonę przyjaciela, aby z nią rozwikłać zagadkę. Oboje decydują się na wyjazd do Meksyku – na pomoc zaginionemu. Trop wiedzie ich do zapomnianego w górach Labiryntu Olmeków, gdzie od lat w przerażających i niewyjaśnionych okolicznościach giną tubylcy. Poznają legendę o Cuauhxicallim, demonie, który kradnie Indianom dusze. Ale działają tam też źli ludzie i policjant Frank Sittler, który chce dopaść groźnego przestępcę w białych rękawiczkach, winnego szeregu zbrodni...

Aby wziąć udział w plebiscycie wystarczy otworzyć formularz głosowania znajdujący się na stronie ksiazkanajesien.pl. Swoje głosy można oddawać w okresie od 1 do 10 października oraz od 11 do 21 października br. Organizatorzy zapowiadają, że wszyscy głosujący wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych zestawów książkowych.

Jarosław Klonowski publikował w „Qfancie”, „Magazynie Fantastycznym” oraz "Nowej Fantastyce”. To także współtwórca scenariusza kontrowersyjnego musicalu "Superstar with Jesus Christ". Od września w księgarniach znaleźć można jego kryminał historyczny "Miriam", kontynuujący część wątków dobrze przyjętej "Tajemnicy Świętego Wormiusa" i „Ogni Świętego Wita”. Na dniach z kolei dostępny będzie thiller pt. „Labirynt w Sierra Madre”.

reklama

MD, AW

Podobne artykuły

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25 czerw.
Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

20 mrz.
Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale...

Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale Miss...

12 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama