środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

O miłości starego belfra w MDK

O miłości starego belfra w MDK - Źródło: MDK w Turku
Źródło: MDK w Turku 

Na co dzień towarzyszy już nam złota, polska jesień, a Zaduszki tuż tuż, może warto więc głębiej wniknąć w tę atmosferę wyciszenia i zadumy, zastanowić się nad upływającym czasem. Dla zwolenników sztuki w wydaniu nieco bardziej kameralnym propozycję ma Miejski Dom Kultury w Turku, na którego scenie w najbliższą sobotę pojawi się Mariusz Marczyk ze swym monodramem.

Goście wydarzenia zobaczą „Spóźnioną miłość, czyli wyznania starego belfra". W monodramie turkowskiej publiczności zaprezentuje się wspomniany Mariusz Marczyk – aktor z Polskiej Sceny Edukacji w Krakowie, poeta parający się również krytyką literacką i teatralną. Artysta ukaże w czasie swego występu  zebranym w sali Miejskiego Domu Kultury w Turku wzruszającą – choć nie pozbawioną humoru – historię miłości belfra do pewnej Heleny, które to uczucie nie przyłożyło się na stworzenie szczęśliwego związku w latach młodości bohaterów. Czy owo uczucie zwieńczone zostanie happy endem po latach?

reklama

Na monodram, który rozpocznie się w dniu 27 października o godz. 16:00, obowiązuje wstęp wolny.

AW
Źródło: MDK w Turku

Podobne artykuły

Zapisz dziecko na ekologiczną przygodę

Zapisz dziecko na ekologiczną przygodę

4 wrz.
Teatr przed Biblioteką

Teatr przed Biblioteką

18 sierp.
Teatralna przygoda w bibliotece

Teatralna przygoda w bibliotece

5 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama